Przejdź do głównej treści strony

Circus Inferno pres. Jungle Ritual: Matador | Prismode & Solvane | Tom Palash

27.05.2023, sobota, 23:00
Tama, Poznań Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Czy słyszysz ryk w oddali? Do miasta znów nadciąga szalony korowód unikatowych postaci. Tym razem w Circus Inferno, pośród pokręconych …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Czy słyszysz ryk w oddali? Do miasta znów nadciąga szalony korowód unikatowych postaci. Tym razem w Circus Inferno, pośród pokręconych klaunów, powitają Was królowie dżungli, którzy na parkiecie ułożą mistyczne runy, a ich przepowiednie, przesiąknięte energią dzikiej przyrody, wzbudzą w Was ekstazę i grozę. W miejscu, w którym mroczni akrobaci spotkają się z nieujarzmioną mocą natury, zatrą się granice między światami. Tu pokusy, niczym dzikie zwierzęta, z ukrycia będą obserwować każdy Wasz ruch...

Circus Inferno powraca do poznańskiej Tamy, by ponownie spoić w jednym miejscu symbolikę cyrkową z mrocznym klimatem dekadencji. Przeniesiemy Was do tajemniczego świata pełnego niespodzianek, muzycznego wyuzdania i elektronicznej magii. Wszystko tutaj jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach - wizualizacje, scenografia, choreografia i kostiumy tancerzy. Wokół Waszych ciał owinie się gęsta atmosfera hedonizmu. Ta fascynująca forma rozrywki wyrwie Was z ram rutyny i zaoferuje - jak zwykle - mocne wrażenia.

Ceremonię połączenia ciał i umysłów z fascynującą dzikością dżungli wypełni tajemniczymi dźwiękami MATADOR, czyli Gavin Lynch. Matador pochodzi z Irlandii, a jego muzyka łączy w sobie elementy techno, tech-house’u oraz minimalu. Tworzy intrygujący i pełen energii klimat, który wprowadza słuchaczy w trans. Matador zdobył popularność dzięki swoim występom na międzynarodowych festiwalach i w klubach na całym świecie, a także dzięki swoim oryginalnym produkcjom wydawanym przez takie wytwórnie jak Minus, Cocoon Recordings czy Rukus. Matador słynie z innowacyjnego podejścia do produkcji muzyki oraz z dynamicznych i intensywnych występów, które zaskakują publiczność i zostają na długo w pamięci.

Support zapewnią rezydenci berlińskiego Ritter Butzke - Prismode & Solvane oraz świetnie Wam znany Tom Palash!

line-up:
✨ 
Matador

✨ Prismode & Solvane

✨ Tom Palash

visuals: .wju

dancers&styling: Maria Kompf

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I PULA

STANDARD

74,50 zł

II PULA

STANDARD

84,80 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.