Biletomat Imprezy CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

Imprezy: CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

Bilety na imprezę

CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!

termin

So, 11 marca 2017 godz. 22:00

miejsce

Stara Rzeźnia
Garbary 101/111, 61-757 Poznań

organizator

SQ Klub

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 28 lut 2017 14:56

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 01 lut 2017 07:09

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 09 mar 2017 15:00

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 11 mar 2017 15:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Powraca Circus Inferno w Starej Rzeźni

Mano Le Tough (Maeve / Permanent Vacation)
Audiorotax
Phil Jensky
visuals: .wju

Czy słyszysz cyrk w oddali? Do miasta znów przybywają same osobliwości, a przewodzi im ten, który został wybrany przez duchy. Ten, który działa poprzez ekstazę i wchodzi w trans dzięki uderzeniom bębna. Ten, który doznaje opuszczenia własnego ciała i kontaktuje się z bytem nadludzkim, schodząc do świata podziemnego. Ma tu do wykonania misję – odtańczyć swój taniec i odnaleźć wszystkie zbłąkane dusze. Szaman zaprasza do swojego rytuału.

Siła szamana to właściwe układy z potężnymi i wpływowymi w zaświatach dźwiękami. Opanowując niektóre z nich, wspiera się sojuszem z magicznymi totemami scenografii i omamami wizualizacji. Dzięki inicjacji zgromadzeni wyznawcy posiądą tajemną wiedzę o wspólnocie oraz doświadczą satysfakcjonujących wizji. Ubrani w pióra i wyposażeni w bębenki, zatańczą szamański taniec do akompaniamentu MANO LE TOUGH!

Aktywuje się szamański krąg Circus Inferno – cyklu, który gościł już takich artystów jak Tale Of Us, Michael Meyer, Scuba, Francesca Lombardo, Steve Bug, Mind Against, Barem czy Tiefschwarz. O Mano Le Tough mówi się, że dzięki niemu nie musimy martwić się o przyszłość muzyki house. Całej ekipie wytwórni Innervisions, z Ame i Dixonem na czele, bardzo przypadło do gustu ciepłe i melodyjne, ale jednocześnie dynamiczne brzmienie jego produkcji.

Mano Le Tough czyli Niall Mannion pochodzi z wioski spod Dublina, jednak od dawna mieszka w Szwajcarii, a tworzy w Berlinie. Na radarze pojawił się w 2009 roku z singlem w legendarnej wytwórni disco Viking Prins Thomas’ Internasjonal. Z mieszanką nowoczesnego disco, klimatycznego house’u i elektroniki szybko wzbudził sobą zainteresowanie. Nic więc dziwnego, że jego produkcje pojawiły się w tak renomowanych wytwórniach jak Mirau Tensnake’a, Dirt Crew recordings czy Buzzin Fly Bena Watta. Zasłynął też jako remikser m. in. Aloe Blacca , Midnight Magic, Flowers and Sea Creatures i Roisin Murphy.

W 2012 roku razem z Baikalem założył wytwórnię Meave. Jego doświadczenia muzyczne skumulowały się w albumie wydanym na Permanent Vacation „Changing Days”.Podobnie, jak koledze z wytwórni Johnowi Talabotowi, Mano udaje się w swojej muzycznej palecie wykraczać poza taneczność i clubbing. Tworzy swoje własne wyróżniające się brzmienie oraz realizuje wizję słodko-gorzkich melodii i klimatycznych brzmień. Jak każdy szaman, ma własną drogę, którą wskazują mu umuzykalnione duchy.

Supportować go będzie pochodzący z Krakowa Phil Jensky, któremu szamańskie brzmienia są bardzo bliskie. Po Manu zagra jeden z pionierów lokalnej sceny, znany i lubiany Audiorotax.

W trakcie tej szamańskiej podróży odrzucone zostaną wszystkie konwenanse, które czają się za rogiem rutyny i zmęczenia. Wyświęcone przez duchy wizualizacje i mistyczna scenografia oddzielą dusze od ciał, a obrzęd udowodni, że wszystkie światy muzyczne i wizualne tworzą całość i współdziałają ze sobą.


Na miejscu: szatnia, w pełni wyposażone bary, toalety / miejsce imprezy będzie ogrzewane!

Wejście od ul. Garbary

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na CIRCUS INFERNO: Shamans Dance w. Mano Le Tough!