Biletomat Imprezy Ciroc Summer Night - Erick Morillo

Imprezy: Ciroc Summer Night - Erick Morillo

Bilety na imprezę

Ciroc Summer Night - Erick Morillo

termin

So, 19 sierpnia 2017 godz. 21:00

miejsce

Klub The View
ul. Twarda 18 , 00-105 Warszawa

organizator

Klub The View

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 15 sie 2017 22:31

50 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 18 sie 2017 23:59

70 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 19 sie 2017 19:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Erick Morillo w The View Warsaw!

ERICK MORILLO DJ SET
support:
HANNA BERNARD
CHRISS JAXX

start: 21.00

Erick Morillo DJ set w The View Warsaw!

Erick Morillo to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie muzyki house, a przez wielu znawców uznawany za absolutnego giganta muzyki dance.

Wątpię, aby znalazła się choć jedna osoba nie znająca jednego z największych hitów lat 90-tych, Reel 2 Real - "I Like To Move It". A to był tylko początek niesamowitej kariery Morillo.

Cały czas był obecny w dj'skim i prodenckim świecie nowej fali muzyki dance, produkując kolejne wspaniałe klasyki i budując swą legendę. W 1997 założył największy nowoczesny label house'owy po drugiej stronie oceanu - Subliminal Records. Jedyną wytwórnią która miała równie silny wpływ na rozwój i popularyzację muzyki house to brytyjskie Defected.

W 1999 kolaboracji z Harry "Choo Choo" Romero i Carlos'em Sosa jako Ministers De-La-Funk wydali moim zdaniem jeden z najlepszych utworów w całej historii muzyki house - "Believe", gdzie swego głosu użyczyła niesamowita Jocelyn Brown. Do dziś można go usłyszeć w setach wielu DJ'i, a swą pozytywną energią za każdym razem wprowadza euforię na parkiecie.

Eric "Mo" Morilo to także jeden z najwybitniejszych remikserów w historii. Remiksował wszystkich, od Whitney Houston do Basement Jaxx, od Sneaker Pimps do Macy Gray, od Boba Sinclara do Enrique Iglesiasa. Nie wypada nie wspomnieć o takich nazwiskach jak Crystal Waters, Junior Jack, Crystal Method, Anthony Rother, Kid Crème, Ultra Nate czy nawet Modjo.

Jednak z punktu widzenia przeciętnego imprezowicza najważniejszą informacją wydaje się niekwestionowana pozycja kultowego DJ'a. Imprezy z jego udziałem obrastają w legendy, a jego miksy cały czas zajmują wysokie miejsca na osobistych playlistach wielu ludzi. Jest bardzo pracowity, w swojej karierze potrafił zagrać nawet 30 imprez w jednym miesiącu. Ma na koncie rezydentury w takich klubach jak Crobar w Miami, Pacha na Ibizie czy Ministry of Sound w Londynie. Jest jednym z najbardziej utytułowanych DJ'i, co potwierdzają nagrody Best House DJ (1999-2001), Best International DJ (2002), Best DJ by Mixmag (2004) oraz liczne występy w telewizji.

W roku 2004 Morillo wydał swój pierwszy album - "My World". Można tam znaleźć kolaboracje z takimi artystami jak Puff Daddy, Audio Bullys, Terra Deva czy kojarzonym z "I Like To Move It" Mad Stuntman'em. Wielkim hitem z tego albumu okazał się nagrany wspólnie z Audio Bullys parkietowy killer "Break Down The Doors", gdzie w teledysku gościnnie wystąpiła supermodelka Naomi Campbell, a sam utwór przyczynił się do popularyzacji electro house na całym świecie.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl!