Przejdź do głównej treści strony

Ciśnienie na muzykę - Burzany&Cannon

17.02.2024, sobota, 19:00
Akcelerator Kultury, Kalisz Nowy Świat 2a, 62-800 Kalisz
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Szykujemy kolejną propozycję muzyczną!

W ramach Ciśnienia na muzykę 17 lutego o godz. 19:00 posłuchamy aż dwóch twórców muzyki elektronicznej: Ilony Dobiszewskiej (Burzany) i Patryka Cannona.


Patryk Cannon

Wywodzący się z niezależnej sceny punkowej (La Aferra, Noisesession) obecnie tworzy i wydaje muzykę elektroniczną.” Interesuje mnie rytm, puls, brzmienie, tekstura dźwięku. …

Szykujemy kolejną propozycję muzyczną!

W ramach Ciśnienia na muzykę 17 lutego o godz. 19:00 posłuchamy aż dwóch twórców muzyki elektronicznej: Ilony Dobiszewskiej (Burzany) i Patryka Cannona.


Patryk Cannon

Wywodzący się z niezależnej sceny punkowej (La Aferra, Noisesession) obecnie tworzy i wydaje muzykę elektroniczną.” Interesuje mnie rytm, puls, brzmienie, tekstura dźwięku. Mniejszą wagę przykładam do aranżacji. Lubię improwizację, minimalizm i ścianę dźwięku.” Tworzy muzykę transową, pełną repetycji, ale też punkowego brudu, szumu. Poszukuje balansu między delikatnymi melodiami a ostrym hałasem. Jego twórczość ciągle ewoluuje, a inspiracji szuka w swoim najbliższym otoczeniu, nierzadko wykorzystując organiczne dźwięki.


Ilona Dobiszewska

“Muzyka mając w sobie coś narkotycznego, ale zarazem bezpiecznego odbierała lęki i niepokoje. To tak jakby zrozumieć, że jest rytmem świata, do którego chcesz już tańczyć do końca. To ona poruszała we mnie struny bez fałszywego wstydu i doprowadziła do momentu utraty oporu oraz potrzeby eksperymentowania z instrumentami analogowymi, głosem. Odnalazłam metrum złożone i wyjście poza schemat okazało się kolejnym odkryciem i furtką do poszukiwań i bogactwa fakturalnego w samplach oraz składowych harmonicznych w instrumentach analogowych.” 

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard Normalny

23,00 zł

I Pula

Standard Ulgowy

13,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.