Przejdź do głównej treści strony

CLOSTERKELLER 35-lecie | Warszawa | Abracadabra Tour 2023

10.11.2023, piątek, 19:30 Otwarcie bramek: 19:00
Proxima, Warszawa Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

35 lat nieprzerwanej działalności jest dla zespołu rockowego olbrzymim osiągnięciem. A zwłaszcza gdy w swym tworzeniu oraz wykonaniach koncertowych muzycy nie tracą werwy jaką mieli w początkach swojej działalności.

O tym jak piękną prawdą jest to w wypadku Closterkeller przekona się każdy kto odwiedzi jeden z …

35 lat nieprzerwanej działalności jest dla zespołu rockowego olbrzymim osiągnięciem. A zwłaszcza gdy w swym tworzeniu oraz wykonaniach koncertowych muzycy nie tracą werwy jaką mieli w początkach swojej działalności.

O tym jak piękną prawdą jest to w wypadku Closterkeller przekona się każdy kto odwiedzi jeden z jubileuszowych koncertów na ich jesiennej trasie w roku 2023. Na starannie przygotowanych koncertach zespół zaprezentuje najlepsze i najpopularniejsze utwory ze wszystkich swoich płyt od najstarszej do najnowszej. Płyt jest dużo więc koncerty będą długie a przeżycia będą ogromne. Z obydwu stron. Muzycy Closterkeller pytani skąd biorą tę ciągle tak świeżą pasję do grania odpowiadają: "Granie pięknej muzyki nigdy się nie nudzi i zawsze unosi pod niebo". Unieście się więc razem z nimi.

CLOSTERKELLER:
Anja Orthodox - wokal
Adam Najman - perkusja
Michał Rollinger - instrumenty klawiszowe
Michał Jarominek - gitara
Krzysztof Najman - gitara basowa

Profil zespołu: https://www.facebook.com/closterkeller
Instagram: https://www.instagram.com/closterkeller_official/
YouTube: https://youtube.com/c/Closterkeller
SUPPORT: 

Wcześniej zagra zespół ROSEGARDEN z jakże przez Was lubianą Mają Konarską na wokalu!
https://www.facebook.com/Officialrosegarden

Jako drugi zagra zespół AGIMA SUN i zabierze słuchaczy w podróż po najciemniejszych zakątkach Night City. Dźwięki holodeków zainfekowanych szumem elektronowych lamp opowiedzą historię fikcyjnej przyszłości. Szkielet upadłego miasta zwabi słuchaczy jadem neonów. Zespół powstał końcem 2022 roku. Skład formacji zasili byli członkowie Psychotropic Transcendental, Closterkeller i Moanaa. Jesienią pierwszy long play, który swoim industrialnym brzmieniem przeniesie słuchaczy w postapokaliptyczny, dystopijny świat.
https://www.facebook.com/agimasunband 

Bilety

Wyprzedane

II PULA

STANDARD

80 zł

III PULA

STANDARD

90 zł

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.