Biletomat Hard Rock / Metal CLOSTERKELLER

Hard Rock / Metal: CLOSTERKELLER

Bilety na Hard Rock / Metal

CLOSTERKELLER

termin

Pt, 11 czerwca 2021 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 cze 2021 09:29

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 11 cze 2021 16:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Closterkeller w CK Wiatrak! Nowa data wkrótce!

Closterkeller, Alex Hunter


Halloween zbliża się wielkimi krokami, a my szykujemy dla Was wyjątkowy wieczór w CK Wiatrak! Na żywo na scenie Wiatraka Closterkeller!

Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.
Ostatnie studyjne wydawnictwo zespołu zat. „VIRIDIAN" miało swoją premierę jesienią 2017 roku, jako dziesiąty album studyjny, którego wydawcą był Universal Music Polska. Materiał został zarejestrowany w studio „KULTOWE" Adama Toczko, który był jednocześnie jego producentem muzycznym. Płyta została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów jak i media muzyczne. Album po premierze uplasował się na 7 pozycji listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce, dodatkowo jako najwyżej notowana nowość na liście OLiS.
Płyta została nominowana do nagrody Antyradia w kategorii album roku 2017, Anja Orthodox w kategorii wokalistka roku, a utwór zat.„ Kolorowa Magdalena" nominowano w kategorii przebój roku.
Obecnie zespół przygotowuje materiał na nowy, jedenasty album studyjny którego premiera przewidziana jest w 2021 roku.
https://www.facebook.com/closterkeller/

Przed i po koncercie o odpowiednią dawkę klimatycznych, halloweenowe brzmień zadba Alex Hunter!

Alex Hunter (Łódź/Częstochowa) - DJ, muzyk, manager muzyczny, animator od lat zaangażowany w tworzenie i promowanie sceny niezależnej, z powodzeniem występuje na najbardziej uznanych alternatywnych scenach klubowych i festiwalowych.
Na stałe związany z CK Wiatrak w Zabrzu. Organizator kilkunastu cykli imprez, festiwali i tras koncertowych na terenie

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl