Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy: kreatywne warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat!

18.07.2024, czwartek, 10:00
Wyspa Skarbów - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Turystyczna 3, 80-680 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

18 i 19 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Wyspie Skarbów.

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz …
18 i 19 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Wyspie Skarbów.

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.

Prowadzenie: Gosia Zamorska (Fundacja Generacja) - Gdańska społeczniczka, animatorka i poetka, prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz spacery przyrodnicze; założycielka i prezeska Fundacji “Genaracja”, działa w klubie “Wrzeszczak” założycielka Gdańskiej Szkoły Haiku, zafascynowana tą japońską formą poetycką, jej haiku były publikowane w Przekroju, japońskim Asahi i amerykańskim Tinywords.

Kiedy? 18 i 19 lipca w g. 10:00 - 12:30
Gdzie? Wyspa Skarbów GAK, ul. Turystyczna 3 | Wyspa Sobieszewska
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.

Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.

Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. „Przyroda na Warsztat!” to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.

Jak dojechać do Wyspy Skarbów GAK?

Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
autobus: 112, 186, 212, 512 (3 min. pieszo od Wyspy Skarbów), przystanek: Sobieszewo

Dostępność

Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.

Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. „ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Karnet

50,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.