Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat | Gama

30.07.2024, wtorek, 13:30
Gama - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Starowiejska 16, 80-534 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

30 i 31 lipca w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Projektorni GAK.Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, …
30 i 31 lipca w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Projektorni GAK.Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.Prowadzenie: Małgorzata Michalak (Czas Dziecka) - pedgagożka, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, miłośniczka natury. Stworzyła projekt Czas Dziecka, przestrzeń odkrywania i tworzenia w zgodzie z naturą, inspirowany filozofią Reggio Emilia. Interesuje się edukacją naturalną i rękodziełem, towarzysząc dzieciom w odkrywaniu świata i siebie. Wierzy, że bliskość natury uwrżliwia dzieci na przyrodę, kontaktuje je z ich zasobami i umożliwia wyrażanie się na wiele sposobów.

_

Kiedy? 30 i 31 lipca w g. 10:00 - 12:30Gdzie? Gama GAK, ul. Starowiejska 16, Gdańsk LetnicaDla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.Ilość miejsc ograniczona.Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

*******
Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety

Aktywne

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.