Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat | Gama

29.07.2024, poniedziałek, 10:00
Projektornia GAK, Gdańsk Brzeźno Dworska 29a, 80-506 Gdańsk Brzeźno
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

30 i 31 lipca w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Projektorni GAK.Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, …
30 i 31 lipca w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Projektorni GAK.Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.Prowadzenie: Małgorzata Michalak (Czas Dziecka) - pedgagożka, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, miłośniczka natury. Stworzyła projekt Czas Dziecka, przestrzeń odkrywania i tworzenia w zgodzie z naturą, inspirowany filozofią Reggio Emilia. Interesuje się edukacją naturalną i rękodziełem, towarzysząc dzieciom w odkrywaniu świata i siebie. Wierzy, że bliskość natury uwrżliwia dzieci na przyrodę, kontaktuje je z ich zasobami i umożliwia wyrażanie się na wiele sposobów.

_

Kiedy? 30 i 31 lipca w g. 10:00 - 12:30Gdzie? Gama GAK, ul. Starowiejska 16, Gdańsk LetnicaDla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.Ilość miejsc ograniczona.Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.

*******
Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.

Bilety

Aktywne

ULGOWY

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.