Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat!

10.07.2024, środa, 10:00
Teatr Leśny, Gdańsk Jaśkowa Dolina 45, 80-286 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego!
10 i 11 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Teatrze Leśnym.
Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice …
Spędzacie wakacje w mieście? Nic straconego!
10 i 11 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Teatrze Leśnym.
Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.
Prowadzenie: Gosia Zamorska (Fundacja Generacja) - Gdańska społeczniczka, animatorka i poetka, prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz spacery przyrodnicze; założycielka i prezeska Fundacji “Genaracja”, działa w klubie “Wrzeszczak” założycielka Gdańskiej Szkoły Haiku, zafascynowana tą japońską formą poetycką, jej haiku były publikowane w Przekroju, japońskim Asahi i amerykańskim Tinywords.
__
Kiedy? 10 i 11 lipca w g. 10:00 - 12:30
Gdzie? Teatr Leśny, ul. Jaśkowa Dolina 45, Gdańsk
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona.
Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.
__
Przyroda na warsztat! Lato w domach kultury GAK.
Pod hasłem „Przyroda na warsztat!” Gdański Archipelag Kultury przygotował w lipcu i sierpniu szereg kreatywnych warsztatów, których tematem przewodnim będzie przyroda i natura. Uczestnicy_czki będą mieli okazję zgłębiać tajemnice lokalnego środowiska i odkrywać niezwykłe miejsca w najbliższej okolicy. „Przyroda na Warsztat!” to nie tylko sposób na twórcze spędzenie czasu, ale również okazja do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności, a także nawiązania nowych przyjaźni. Weźmiemy przyrodę na warsztat filmowy, dźwiękowy i plastyczny w ośmiu domach kultury GAK w siedmiu dzielnicach Gdańska. Wkrótce ruszą zapipsy, a więc śledźcie nasze media społecznościowe i stronę.
Projekt realizowany jest przez Zespół Edukacji Gdańskiego Archipelagu Kultury.
__
Jak dojechać do Teatru Leśnego?
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej:
autobus: 127, 162, 262 przystanek: Na Wzgórzu - Teatr Leśny
tramwaj: 2, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, (15 min. pieszo od Teatru Leśnego), przystanek: Jaśkowa Dolina
UWAGA: w przypadku złych warunków pogodowych, warsztaty odbędą się w Windzie GAK, ul. Racławicka 17 (wejście od Klonowicza)
Dostępność
Warsztaty odbędą się na parterze, w dostępnej sali dla osób z niepełnosprawnością ruchową, wózków, z dostępną toaletą. Budynek wyposażony jest w windę. Jeżeli masz szczególne potrzeby proszę skontaktuj się z nami.
__
Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. „ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

Warsztaty

50,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.