Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne | Przyroda na warsztat | Stacja Orunia

08.07.2024, poniedziałek, 10:00
Stacja Orunia - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Dworcowa 9, 80-026 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

8 i 9 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Stacji Orunia.
Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz …
8 i 9 lipca w godzinach od 10:00 do 12:30 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Stacji Orunia.
Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.
Prowadzenie: Gosia Zamorska (Fundacja Generacja) - Gdańska społeczniczka, animatorka i poetka, prowadząca warsztaty dla dzieci i dorosłych oraz spacery przyrodnicze; założycielka i prezeska Fundacji “Genaracja”, działa w klubie “Wrzeszczak” założycielka Gdańskiej Szkoły Haiku, zafascynowana tą japońską formą poetycką, jej haiku były publikowane w Przekroju, japońskim Asahi i amerykańskim Tinywords.
_
Kiedy? 8 i 9 lipca w g. 10:00 - 12:30
Gdzie? Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9, Gdańsk
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach - 50 zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz silną chęć udziału w warsztatach, ale doświadczasz tymczasowych trudności finansowych, napisz do nas na [email protected] o swojej sytuacji, a my znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich.
_
Warsztaty zorganizowane są w ramach projektu ProfiKultura. „ProfiKultura Gdański Program Profilaktyki Uzależnień Cyfrowych" zrealizowano ze środków "Szczegółowego Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Miasta Gdańska na rok 2023".

Bilety

Aktywne

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.