Przejdź do głównej treści strony

Co w trawie piszczy - warsztaty plastyczne w Plamie GAK

05.08.2024, poniedziałek, 13:30
Plama - Gdański Archipelag Kultury, Gdańsk Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

5 i 6 sierpnia w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Plamie.

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na …
5 i 6 sierpnia w godzinach od 13:30 do 16:00 zapraszamy Was na kreatywne warsztaty plastyczne „Co w trawie piszczy” w Plamie.

Wyruszcie z nami na niezwykły spacer przyrodniczy i poczujcie się artystami_kami. Po powrocie ze spaceru stworzycie dzieło inspirowane pięknem natury w dowolnej technice plastycznej. Może to być obraz na płótnie, rysunek albo kolaż.
Prowadzenie: Małgorzata Michalak (Czas Dziecka) - pedagożka, nauczycielka edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, miłośniczka natury i obserwatorka lesnego życia. Stworzyła projekt Czas Dziecka, przestrzeń odkrywania i tworzenia w zgodzie z naturą, inspirowany filozofią Reggio Emilia. Interesuje się edukacją naturalną i rękodziełem, towarzysząc dzieciom w odkrywaniu świata i siebie. Wierzy, że bliskość natury uwrażliwia dzieci na przyrodę, kontaktuje je z ich zasobami i umożliwia wyrażanie się na wiele sposobów.
_
Szczegóły:
Kiedy? 5 i 6 sierpnia w g. 13:30 - 16:00
Gdzie? Plama, ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa
Dla kogo? Warsztaty rekomendowane są dla dzieci powyżej 6 roku życia.
Wstęp? Udział w warsztatach kosztuje 50 zł.

Bilety

Aktywne

Warsztaty

50,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.