Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty COALS + LOR - KRAKÓW

Koncerty: COALS + LOR - KRAKÓW

Bilety na koncert

COALS + LOR - KRAKÓW

termin

Nd, 19 listopada 2017 godz. 20:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 23 paź 2017 21:54

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 19 lis 2017 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Coals + LOR w Krakowie!

COALS
LOR

DRZWI 19:30 KONCERT 20:00

Zapraszamy na koncerty w ramach polskie trasy promującej album Coals – "Tamagotchi”. W krakowskim Zet Pe Te tego dnia zaprezentuje się również młodziutki kwarter Lor!

Coals to młody duet ze Śląska, w którego skład wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski. Po zaledwie pół roku istnienia grupa została zaproszona na OFF Festival, podczas którego Kasia i Łukasz m.in. otwierali pierwszą w Polsce videosesję dla legendarnej stacji KEXP. W ostatnich miesiącach zespół regularnie występuje na zagranicznych festiwalach (Iceland Airwaves, Positivus Festival, Reeperbahn Festival, LOFTAS, Tune In Tel Aviv, BUSH Budapest czy MENT Ljubljana).

13 października światło dzienne ujrzy ich debiutancki album. Tamagotchi LP to materiał bardzo współczesny, choć na wskroś przesiąknięty nostalgią. Inspiracje folkiem i klipami z MTV, łączą się tu z najbardziej aktualnymi odmianami hip-hopu. Na cykających hi-hatami, zbasowanych instrumentalach Łukasza Rozmysłowskiego, Katarzyna Kowalczyk płynnie przechodzi od elfich wokaliz do nieśmiałych rapsów. Efektem jest emocjonalnie zdystansowana, introwertyczna muzyka dla wszystkich, dla których najlepsza impreza oznacza wieczór w domu z YouTubem, a najlepszy rave to ten w ich głowie!

Lor powstał na początku 2015 roku, gdy pod wpływem obrazu Ogród Szczęśliwych Zmarłych Friedricha Hundertwassera została skomponowana pierwsza piosenka The Garden of Happy Dead People. We wrześniu tego samego roku powstał teledysk do utworu Windmill, który spotkał się z bardzo dobrym odbiorem i zainteresowaniem takich mediów jak TVN czy Polskie Radio. Zespół mogliście już spotkać podczas takich wydarzeń jak: Spring Break, Slot Art, Soundrive, Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane. Lor supportował tekże norweską artystkę Aurorę.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Coals