Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty COALS | Plaża Wilda

Koncerty: COALS | Plaża Wilda

Bilety na koncert

COALS | Plaża Wilda

termin

Pt, 19 sierpnia 2022 godz. 20:00

miejsce

Eco Village Plaża Wilda
Piastowska 71, 61-556 Poznań

organizator

H&H Entertainment

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 19 wrz 2022 19:00

25 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilet na Coals już 19 sierpnia w Poznaniu!

COALS


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

COALS
Muzyka Coals to połączenie hipnotyzującego wokalu Katarzyny Kowalczyk i talentu kompozytorskiego Łukasza Rozmysłowskiego.

Nazwa zespołu nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Ich styl można określić jako folk z elementami elektrotechniki, a brzmienie niekiedy nawiązuje do Skandynawii i charakteryzuje się delikatną melodia i eterycznością. Inspirują ich proste życiowe sytuacje, polska poezja, atmosfera panująca na Śląsku.

Koncerty zespołu Coals
Koncertują od października 2014 roku. Już wiosną 2015 roku wystąpili na festiwalach Alter Fest w Mysłowicach i Spring Break w Poznaniu. Występy były udane, bo wkrótce zagrali na Open'erze w Gdyni, Offie w Katowicach oraz Soundrive w Gdańsku. Za granicą debiutowali we wrześniu 2015 roku festiwalem Fantoche w szwajcarskim Baden. Koncerty Coals to duża dawka energii, którą za każdym razem przekazują publiczności. 

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!