Biletomat Muzyka klubowa CONNECT: K.O.D, Das Komplex, Speek | Hala Odra | 9X

Muzyka klubowa: CONNECT: K.O.D, Das Komplex, Speek | Hala Odra | 9X

Bilety na clubbing

CONNECT: K.O.D, Das Komplex, Speek | Hala Odra | 9X

termin

So, 09 października 2021 godz. 23:00

miejsce

Bulwar Maurycego Beniowskiego
Szczecin, 70-634 Szczecin

organizator

Hala Odra

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 10 paź 2021 04:54

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 09 paź 2021 23:00

20 PLN

Wyprzedane


 

📄Komitet Obrony Disco w Hali Odra!

K.O.D, Das Komplex, Speek,


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Komitet Obrony Disco
K.O.D. - Komitet Obrony Disco współtworzą Pitti Schmitti i Kovvalsky, czyli dwójka dj’ów, przyjaciół, którzy od niemal pięciu lat konsekwentnie prezentują swoje szerokie muzyczne spektrum, podróżując po całej Polsce oraz organizując imprezy pod własnym szyldem. Ich sety charakteryzuje wrażliwość i radość, grają: klasykę disco, eksperymenty italo, house rodem z Paradise Garage, electro, techno oraz utwory, których nikt się nie spodziewa. Na swoim koncie mają już liczne występy w większości renomowanych klubów oraz festiwali w Polsce, oprócz miast w swojej ojczyźnie odwiedzili m.in: Tel Aviv, Madryt, Berlin, Paryż czy czeską Pragę. Prowadzą też audycję “Jasna 1 presents” w newonce.radio. Podkreślają, że nie boją się melodii i piosenek, a wódki i pizzy odmawiają sporadycznie...

https://www.facebook.com/kodisco
https://soundcloud.com/kodisco

Das Komplex
Konsekwencja w dostarczaniu muzyki, budowanie własnego stylu oraz trzymanie stale wysokiego poziomu produkcji sprawiły, że Das Komplex zwrócił na siebie uwagę najważniejszych postaci świata muzyki elektronicznej. Jego utwory grały takie ikony jak Andrew Weatherall, Gerd Janson, Nightmares On Wax, Bill Brewster, Emperor Machine czy DJ Harvey. To właśnie DJ Harvey zdecydował się zaprosić Das Komplex do nagrania utworu na kompilację Mercury Rising II. Był to kolejny wielki krok w karierze Łukaszewicza.

Wraz z coraz większym uznaniem dla produkcji, pojawiły się również zaproszenia do występów na żywo. Choć Das Komplex bardzo starannie dobiera miejsca, w których gra, to w jego koncertowym portfolio znajdziemy takie nazwy jak Salon Zur Wilden Renate i Soho House w Berlinie, Love International Festival w Chorwacji czy Pikes Hotel na Ibizie. Szczególną sympatią Das Komplex darzy cykl Martwy Sezon, odbywający się w jego rodzinnym mieście, Koszalinie.

Jest jednym z najbardziej wyrazistych polskich producentów muzyki elektronicznej. Chodzi tu nie tylko brzmienie, lecz także o to, w jaki sposób rozwija swoją karierę. Bez rozgłosu, nachalności i presji. Zamiast tego, Das Komplex stawia na styl, który nie sposób pomylić z nikim innym, a który doceniają wszyscy, którzy zetkną się z jego muzyką. Niewielu jest twórców w Polsce, którzy bez promocji, zyskali takie uznanie zarówno w kraju, jak i zagranicą, w tym od największych ikon muzyki elektronicznej. Swoimi kolejnymi wydawnictwami Das Komplex cały czas udowadnia, że w pełni zasługuje na takie docenienie.

https://www.facebook.com/daskomplex/
https://soundcloud.com/daskomplex

Speek
Przesiąknięty groovem od najmłodszych lat, działalność DJ-ską rozpoczynał w niezależnych rozgłośniach radiowych w Szczecinie i duńskim Aarhus. Aktualnie w ramach kolektywu Local Disco Allnighter animuje szczecińską scenę klubową cyklem imprez z udziałem rodzimych artystów. W selekcji jego płyt można zasłyszeć szerokie spektrum gatunków - od jazzu przez skoczne disco po house i techno z dubowym sznytem. Zainspirowany korzeniami, nie stroni od cięższych brzmień z podwórek Detroit i Chicago. W czerwcu ukazał się jego remiks, właśnie z chicagowskim vibem, w ramach winylowego wydawnictwa Sampler Vol. 8 z oficyny The Very Polish Cut-Outs.

https://soundcloud.app.goo.gl/j5BwVK5DytGvYudm7
https://youtu.be/YjDVj2jJceA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!