Przejdź do głównej treści strony

CONNECTED HAIR

05.02.2023, niedziela, 12:00
Pałac Kultury i Nauki, KINOTEKA, sala "Kultura", Warszawa ul. Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


CONNECTED HAIR to połączenie światów mody, fotografii, mediów społecznościowych i trendów, w scenerii, która pozwoli występującym artystom na swobodne dzielenie się swoimi talentami.
Celem …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***


CONNECTED HAIR to połączenie światów mody, fotografii, mediów społecznościowych i trendów, w scenerii, która pozwoli występującym artystom na swobodne dzielenie się swoimi talentami.
Celem wydarzenia jest wieloaspektowa integracja branży fryzjerskiej i promocja nowej koncepcji edukacji.
Chcemy dostarczyć współczesnej generacji stylistów i barberów nowych inspiracji oraz pobudzanie ich profesjonalnych zmysłów.
Podczas wydarzenia, zaproszeni goście i styliści będą dyskutować na tematy związane z rynkiem barberskim w Polsce i na świecie.
Wydarzenie to posiada różnorodny i bogaty program edukacyjny, skupiony na prezentacji najnowszych trendów.
Zgodnie z ideą CONNECTED HAIR wszyscy artyści prezentujący różne style fryzjerskie są znanymi edukatorami lub dopiero rozpoczynającymi swoją karierę w świece edukacji.
Pomysł na tego typu konferencje i działania edukacyjne jest efektem doskonałej kondycji świata fryzjerskiego.
Przez kilka ostatnich lat barberzy szukali miejsc, w których mogliby się spotkać i czerpać inspiracje od najlepszych.
Teraz CONNECTED HAIR będzie TYM miejscem, w którym będą oni mogli czerpać wiedzę i wymieniać się doświadczeniem.
Miejsce, w którym odbędzie się kreatywne wydarzenie fryzjerskie to KINOTEKA w słynnym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie- polskiej stolicy mody.
Głównym artystą wydarzenia będzie JOSH LAMONACA, jeden z najbardziej rozpoznawanych i cenionych fryzjerów na świecie.
Wybitny, precyzyjny i jedyny w swoim rodzaju. Założyciel MENSPIRE Academy w Londynie, a także we Włoszech i USA.Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

528,99 zł

II Pula

Standard

728,99 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.