Przejdź do głównej treści strony

Cykl koncertów familijnych - KONCERT CHÓRU DZIECIĘCO - MŁODZIEŻOWEGO

17.12.2023, niedziela, 12:00
Teatr Wielki w Łodzi - Sala Kameralna, Łódź plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

17 grudnia 2023 | godz. 12:00
KONCERT KOLĘD CHÓRU DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEGO 
W okolicach Świat Bożego Narodzenia, koncerty kolęd zawsze są świetnym pomysłem, a koncert z udziałem zdolnej młodzieży z naszego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego na pewno będzie cieszył się Państwa zainteresowaniem. Święta Bożego Narodzenia to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Jednak, jak wszystko co dobre, szybko …
17 grudnia 2023 | godz. 12:00
KONCERT KOLĘD CHÓRU DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWEGO 
W okolicach Świat Bożego Narodzenia, koncerty kolęd zawsze są świetnym pomysłem, a koncert z udziałem zdolnej młodzieży z naszego Chóru Dziecięco-Młodzieżowego na pewno będzie cieszył się Państwa zainteresowaniem. Święta Bożego Narodzenia to najbardziej wyczekiwany czas w roku. Jednak, jak wszystko co dobre, szybko przemijają. Pragnąc wprowadzić Państwa w niezwykły świąteczny klimat, zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Chóru Dziecięco-Młodzieżowego Teatru Wielkiego w Łodzi. Młodzi śpiewacy wkładają w występy wiele zaangażowania i z radością dzielą się z słuchaczami swoją pasją i pozytywną energią. Dlatego też jesteśmy pewni, że wspólne kolędowanie rozgrzeje Państwa serca i pomoże, w ten wyjątkowy wieczór, przywołać beztroską atmosferę świąt. W repertuarze najpiękniejsze pieśni bożonarodzeniowe. Wspólne śpiewanie z nami jest mile widziane. Zapraszamy.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

27 zł
Do wyczerpania

Normalny

32 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.