Przejdź do głównej treści strony

Cykl koncertów familijnych - LEKCJA BALETU

22.09.2024, niedziela, 12:00
Teatr Wielki w Łodzi - Sala Baletowa, Łódź plac Generała H. Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

LEKCJA BALETU
Tancerze i tancerki z baletu naszego Teatru, choć trudno odmówić im doświadczenia i wiedzy także mają lekcje baletowe codziennie. To właśnie systematyczne ćwiczenie daje im siłę i formę. Wszystkich Państwa zapraszamy na prawdziwą lekcję tańca klasycznego, którą poprowadzi pierwszy solista baletu Teatru Wielkiego w Łodzi - Krzysztof Pabjańczyk. Po lekcji, …
LEKCJA BALETU
Tancerze i tancerki z baletu naszego Teatru, choć trudno odmówić im doświadczenia i wiedzy także mają lekcje baletowe codziennie. To właśnie systematyczne ćwiczenie daje im siłę i formę. Wszystkich Państwa zapraszamy na prawdziwą lekcję tańca klasycznego, którą poprowadzi pierwszy solista baletu Teatru Wielkiego w Łodzi - Krzysztof Pabjańczyk. Po lekcji, jak już się zmęczycie zatańczy dla Państwa para tancerzy Laura Ryngajłło i Dominik Senator, a na fortepianie będzie akompaniowała Elżbieta Bruc. Zajęcia odbędą się w dużej sali baletowej, prosimy zabrać baletki lub skarpetki, w butach wstęp wzbroniony. Spotkanie z Mariną i Johnem z "Greka Zorby" i Krasnoludek Gburek z "Królewny Śniezki" na wyciągniecie ręki - nie możecie tego przegapić.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

32,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

37,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.