Przejdź do głównej treści strony

Cykl koncertów familijnych - ORKIESTROWE ABC - wiolonczele i kontrabasy

06.04.2025, niedziela, 12:00
Teatr Wielki w Łodzi - Sala Kameralna, Łódź plac Dąbrowskiego, 90-249 Łódź
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

ORKIESTROWE ABC – wiolonczele i kontrabasy
Orkiestrowe ABC to koncerty poszczególnych grup instrumentów z orkiestry naszego Teatru. Artyści muzycy na co dzień zamknięci w orkiestronie nie są widoczni dla wszystkich widzów, a instrumenty, na których grają z daleka wyglądają na bardzo malutkie. Jak jest naprawdę opowiedzą nam Oni sami. Opowiedzą o …
ORKIESTROWE ABC – wiolonczele i kontrabasy
Orkiestrowe ABC to koncerty poszczególnych grup instrumentów z orkiestry naszego Teatru. Artyści muzycy na co dzień zamknięci w orkiestronie nie są widoczni dla wszystkich widzów, a instrumenty, na których grają z daleka wyglądają na bardzo malutkie. Jak jest naprawdę opowiedzą nam Oni sami. Opowiedzą o instrumentach i zaprezentują ich brzmienie, a także wykonają utwory w różnych stylach i gatunkach muzycznych abyście mogli zobaczyć a przede wszystkim usłyszeć jak brzmi każdy z prezentowanych instrumentów. O prześlicznej wiolonczelistce była nawet pewna znana piosenka zespołu Skaldowie, tym razem jednak właśnie te instrumenty zaprezentują tylko panowie wiolonczeliści w towarzystwie kontrabasistów czyli muzyków grających na kontrabasach - największych instrumentach smyczkowych w naszej orkiestrze.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

32,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

37,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.