Przejdź do głównej treści strony

CYKL: "MÓJ PIERWSZY KONCERT" - DZIECI 0-5 - Dzień Mamy - 10:30

26.05.2024, niedziela, 10:30
Tubis.Studio, Łódź Żniwna 4/8, 91-816 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Edycja na Dzień Mamy! 26 maja / niedziela.

Zapraszamy na zupełnie nowy i zupełnie wyjątkowy cykl koncertów "Mój pierwszy koncert" dedykowany dzieciom... od 0 do 5 lat! To niesamowita okazja sprawdzić, jak specjalnie dobrana, autorska, fortepianowa muzyka, zadziała na Wasze pociechy. My wiemy, że zadziała na pewno! Gwarantujemy aksamitne dźwięki, …

Edycja na Dzień Mamy! 26 maja / niedziela.

Zapraszamy na zupełnie nowy i zupełnie wyjątkowy cykl koncertów "Mój pierwszy koncert" dedykowany dzieciom... od 0 do 5 lat! To niesamowita okazja sprawdzić, jak specjalnie dobrana, autorska, fortepianowa muzyka, zadziała na Wasze pociechy. My wiemy, że zadziała na pewno! Gwarantujemy aksamitne dźwięki, wyważoną  dynamikę i niezwykły klimat, w który będą mogły zanurzyć się nie tylko dzieci, ale i (a może właśnie przede wszystkim?) rodzice, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu możliwości uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych. To świetna okazja do wspólnego przeżywania muzyki... a to nie koniec! Po mini recitalu, zagranym przez wielokrotnie nagradzanego pianistę i kompozytora, Macieja Tubisa, Wasze pociechy wezmą również udział w Klasyce dla Smyka -  zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez Paulę Kunicką z Twórczo i Aktywnie.

Koncert odbędzie się w nowowybudowanym studiu nagraniowym z prawdziwym akustycznym fortepianem Yamaha, na którym na codzień ćwiczy i komponuje uznany łódzki pianista Maciej Tubis. Tubis.Studio mieści się tuż przy parku na Zdrowiu. Parking jest dostepny przed samym wejściem do studia.

 

Bilety:

84 zł + opłata transakcyjna (1 opiekun + 1 dziecko)

46 zł + opłata transakcyjna (dodatkowy bilet dla dorosłego lub dziecka do lat 12)

Bilety

Wyprzedane

1 dorosły + 1 dziecko

Standard

89,00 zł

Dodatkowy bilet (1 dorosły lub 1 dziecko)

Standard

50,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.