Przejdź do głównej treści strony

Daniel Lewicki – recital fortepianowy w blasku świec

27.09.2024, piątek, 19:00
Centrum Kultury MUZA - Duża sala, Lubin Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Odkryj magię utworów Fryderyka Chopina w przytulnej atmosferze blasku setek świec. W programie walc, mazurki, nokturny, berceuse, preludia i polonez. Podczas recitalu pianista wykona wybrane utwory Chopina, zabierając publiczność w podróż przez różnorodne emocje. Od delikatnych i subtelnych dźwięków, po dynamiczne i ekscytujące fragmenty, każdy utwór odsłoni przed nami ogromne bogactwo …
Odkryj magię utworów Fryderyka Chopina w przytulnej atmosferze blasku setek świec. W programie walc, mazurki, nokturny, berceuse, preludia i polonez. Podczas recitalu pianista wykona wybrane utwory Chopina, zabierając publiczność w podróż przez różnorodne emocje. Od delikatnych i subtelnych dźwięków, po dynamiczne i ekscytujące fragmenty, każdy utwór odsłoni przed nami ogromne bogactwo muzycznych doznań. To wyjątkowa okazja, by delektować się niezwykłymi kompozycjami tego wielkiego mistrza. To podróż w głąb ludzkiej duszy.

Daniel Lewicki - pasję do fortepianu odkrył jako 9 letni chłopiec. Po trzech latach od zakończenia edukacji muzycznej w PSM I stopnia w Lubinie, nawiązał współpracę z Centrum Kultury "Muza" w Lubinie. Mogliśmy go wielokrotnie słuchać w Restauracji Muza grającego na fortepianie recitale o nazwie "Piano Project" z utworami Fryderyka Chopina, muzyki filmowej oraz utworami rozrywkowymi.

Na koncert zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci (powyżej 8 lat)

Bilety do nabycia w kasie MUZY, w biletomacie oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

Bilety

Aktywne

BILET NA KONCERT

64,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.