Przejdź do głównej treści strony

Danny Byrd x Malux x 2Shy MC | Łódź

01.03.2019, piątek, 22:00
Lordi's Club, Łódź ul. Piotrkowska 102, 90-007 Łódź
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Danny Byrd - Wysoce rozpoznawalna i szanowana persona w świecie drum and bassu, producent Danny Byrd, po dziesięciu latach od podpisania swojego pierwszego kontraktu dostał się w końcu do mainstreamu.

Urodził się w Bath, w północno-wschodniej Anglii. Byrd zaczął tworzyć na tanim samplerze krótko po tym, jak zauroczyły go dźwięki …

Danny Byrd - Wysoce rozpoznawalna i szanowana persona w świecie drum and bassu, producent Danny Byrd, po dziesięciu latach od podpisania swojego pierwszego kontraktu dostał się w końcu do mainstreamu.

Urodził się w Bath, w północno-wschodniej Anglii. Byrd zaczął tworzyć na tanim samplerze krótko po tym, jak zauroczyły go dźwięki wczesno-ravevowych kawałków z lat 90. Gdy przerzucił się na bardziej profesjonalny sprzęt w wieku 17 lat, jeden z jego utworów - 'Manhattan' - zaczął być mocno promowany przez Dj Fabio & Grooverider, i w 2000 roku został jednym z pierwszych artystów, którzy podpisali kontrakt z Hospital Records. W 2008 wydał swój debiutancki album - Supersized - ale dopiero dwa lata później jego utwory trafiły na listy przebojów. 'Sweet Harmony', przeróbka jednego z liquidowych klasyków, dobiła do 64 pozycji, a 'Ill Behaviour', które samplowało Renegade Master' od Wildchild, wspięło się aż na numer 36, a oba te utwory można znaleźć na albumie 'Rave Digger'.

Malux to pseudonim szanowanego producenta muzyki bass, Skope, wraz z upływającym czasem i nabywanym doświadczeniem oraz bogatą wyobraźnią, cechy te złożyły się na to, by był on w stanie kreować wyszukane manipulacje audio oraz wyrobiły w nim szeroką funkową estetykę. Malux osiągnął bardzo dużo już w pierwszym roku swej działalności. Rozprzestrzenił się niewyobrażalnie szybko na przestrzeni roku i skutecznie wwiercił w scenę drum and bassową. Przed nim kryje się świetlana przyszłość, szczególnie dzięki takim wydaniom u Invisible, Eatbrain, C4C, Program i The Prototypes' Get Hype, a także występom jako headliner w Fabric, Boom Town, Let It Roll i Nu Forms festival. Przewiduje się, że jego boom nastąpi, gdy podpisze oficjalny kontrakt z Get Hyped.


MC 2Shy pseudonim nadany z ironią, którą widać, gdy tylko wchodzi na scenę. Obdarzony talentem jak mało kto oraz zdolnością do pracy nad każdym gatunkiem muzycznym, szybko udowadnia, że do bycia nieśmiałym mu daleko. Ma nieprawdopodobnie unikalny styl jeśli chodzi o przekaz słowny, przy czym potrafi pozostać świeży, mówić szczerze i z sensem. Jego 'prada, którą z siebie wyrzuca' jest nie tylko świetnie zgrana z muzyką, ale także potrafi przemówić do publiczności oraz połączyć ich razem. MC, który jest szanowany i kochany przez zarówno DJi, jak i raverów, to prawdziwa rzadkość na scenie, a 2Shy potrafi zjednywać ich sobie z prawdziwą lekkością i naturalnością.

Support:
- Ginee ( 175 BPM )
- Sick ( 175 BPM )
- Buhhaj ( 175 BPM )
- Wobler ( Bassriver )
- adamformat./ ( 175 BPM )

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,50 zł

Standard

Standard

42,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.