Przejdź do głównej treści strony

DARK and HARDTECHNO session: JANEIN / LUCINEE / VIXEN

19.09.2020, sobota, 23:00
Transformator, Wrocław Tęczowa 57, 53-602 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

DARK and HARDTECHNO session 19th of September 2020 presents:

■ JANEIN (SEELEN / LIPSK)
Kariera JANEINa jako DJ'a i producenta muzycznego przypomina lot statku kosmicznego. Choć lot ten nie odbywa się bez przeszkód, pozostawił już trwały ślad na scenie techno grając w takich klubach, jak BASSIANI, Institut Fuer Zukunft, …

 

DARK and HARDTECHNO session 19th of September 2020 presents:

■ JANEIN (SEELEN / LIPSK)
Kariera JANEINa jako DJ'a i producenta muzycznego przypomina lot statku kosmicznego. Choć lot ten nie odbywa się bez przeszkód, pozostawił już trwały ślad na scenie techno grając w takich klubach, jak BASSIANI, Institut Fuer Zukunft, monachijskim Blitz, TRESOR, Säule w Berghain, czy Faust. Kieruje kolektywem SEELEN w którym wydaje swoje numery i organizuje eventy promujące nowe EPki. Jego bezkompromisowe techno zabarwione transem budzi skojarzenia z filmów science fiction lat 80. Jego selekcja wykazuje szczególną wrażliwość na kulturę Rave, przeplatając ze sobą nowoczesne szlagiery i stare, kultowe EBMy.

■ Lucinee (PAL, NAKT, VOXNOX / HAMBURG)
Mieszkająca na co dzień w Hamburgu producentka i rezydentka renomowanego klubu PAL. Reprezentuje niezwykły i bardzo charakterystyczny styl muzyczny, którym w ciągu ostatnich kilku lat wyrobiła sobie imię grając w najlepszych klubach techno w Hamburgu i Berlinie. Znana jest ze swoich potężnych, bezwzględnych, intensywnych i czarująco diabelskich zestawów dźwięków. Ostatnio w harmonogramie występów Lucinee pojawiły się takie kluby, jak Berghain / Säule, Griessmuehle, About Blank, Ohm (Berlin), IfZ, mjut (Lipsk) czy Golden Pudel (Hamburg). Jej sety DJ-skie są zawsze pełne mocnych uderzeń basów, z idealnie wyważonym tempem, acidowymi kawałkami i hipnotycznymi wzorami, oscylują między transem i deep techno i nigdy nie biorą jeńców. Jest współzałożycielką NACKT. Oprócz grania organizuje także imprezy łączące w sobie swobodę ekspresji seksualnej, język ciała, fetysz, a to wszystko na tle instalacji artystycznych i najświeższego techno. Jej drugim projektem jest Lucid - cykl imprez odbywający się w takich miejscach, jak Rote Flora i Golden Pudel Club, który skupia się na surowym i energicznym techno i ma na celu wspieranie lokalnej podziemnej społeczności. Lucinee coraz bardziej koncentruje się także na swoich produkcjach, wykorzystujących syntezatory analogowe i cyfrowe. Wydała obiecującą debiutancką EPkę Black Moon (12 ”) w Snork Enterprises w styczniu 2019 r. Następna była hamburska wytwórnia winylowa Ohne kommerziellen Wert i takie labele, jak Death Bell Records, Rebels Conspiracy i Black Mojito. Razem z Septem jest częscią znanego Wam wszystkim kolektywu VOXNOX.

■ Vixen (FAST FORWARD / KOPENHAGA)
Vixen, czyli Antonina Karakostova, jest urodzoną w Bułgarii DJ-ką na co dzień mieszkającą w Kopenhadze. Producent i członkini znanego na całym świecie kolektywu DIY „Fast Forward”. Od 2017 r. jej kariera nabiera rozpędu zarówno na duńskiej scenie, jak i na arenie międzynarodowej, dostarczając bezkompromisowe, szybkie techno podane w formule vinyl only. W jej setach usłyszeć można klasyki industrial techno, trance i acidu. Równolegle rozwija także swoją karierę jako producent. W tej chwili czeka na premierę swoich EP na Space Trax (DE) i Sacred Interface (DK).

■ LOCAL SUPPORT (alfabetycznie):

DRADOR // BRESLAU TECHNO
FRANKIE // TAMA
MACEWICZ // SLAP
STAWIARZ // TRANSFORMATOR
Spectribe // SLAP

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

27,50 zł

Standard

Standard

32,90 zł

Standard

Standard

38,30 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.