Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Imprezy DARK SIDE OF MANGO | MANGO OPOLE

Imprezy: DARK SIDE OF MANGO | MANGO OPOLE

Bilety na imprezę

DARK SIDE OF MANGO | MANGO OPOLE

termin

So, 25 marca 2023 godz. 21:00

miejsce

Mango Music Club
Oleska 102, 45-231 Opole

organizator

Mango Club

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


STANDARD

Standard

dostępna do
So, 25 mar 2023 21:00

30 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na imprezę DARK SIDE OF MANGO, już 25 marca w Opolu!

🎫 OTWARCIE BRAM g.21:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Pierwsza edycja nowego cyklu DARK SIDE OF MANGO nadchodzi!
DARK SIDE OF MANGO to coś więcej niż impreza- to muzyczne uniesienia, emocje i groove- techno i house w bezkompromisowej odsłonie!

„Trudno opisać coś, co dla jednych w ogóle nie istnieje, a dla innych stanowi sens życia. Dla niektórych to nieosiągalne piękno, coś nie do pojęcia, coś niezdefiniowanego. To jest jak wiara. Nie możesz tego dotknąć, możesz to tylko poczuć. To jest GROOVE.” Groove rodzi się w głowie, w tym jak słyszysz muzykę, jak ją czujesz. Imponująca scena klubu Mango, potężne nagłośnienie VOID Acoustics, wizualizacje, gra świateł, topowi przedstawiciele polskiej i międzynarodowej sceny techno/house i klimat najlepszych festiwali i superklubów świata!

25 Marca scena Mango mocno się zatrzęsie!
Na pierwszej edycji DARK SIDE OF MANGO zagrają:
-NOEMI BLACK
-DUSS
-DAVID HAY

NOEMI BLACK:
https://noemiblack.com
https://www.facebook.com/NoemiBlack
https://www.instagram.com/noemi.black/

Jeden z najbardziej ekscytujących talentów, jakie pojawiły się na europejskiej scenie techno w ciągu ostatniej dekady, pochodząca z Kędzierzyna-Koźla a obecnie mieszkająca na Majorce producentka, DJka i szefowa wytwórni Technical Vibe. Noemi Black szczyci się imponującą dyskografią z oryginalnymi produkcjami i remiksami. W stosunkowo krótkim czasie zdołała wypracować sobie reputację jednej z najbardziej pracowitych i utalentowanych DJek techno na świecie. Noemi grywa w topowych międzynarodowych klubach i festiwalach Zagrała min. na Rave the planet/ Loveparade 2022 czy Nature One, na jednej z dwóch głównych scen „Century Circus”.

DUSS:
DUSS to jeden z najważniejszych i najbardziej oryginalnych duetów w Polsce, który tworzą Wojtek i Sebastian. Pochodzących z Bydgoszczy producentów połączyła miłość do muzyki klubowej. Ich produkcje na stałe wpisały się w tracklisty topowych artystów sceny klubowej. Od wielu lat duet DUSS kreuje i wyznacza trendy na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Co ważne, nie powstydziłyby się ich nawet największe nazwiska, które działają w tej branży. DUSS mogą pochwalić się występami na legendarnym Cocoon London w Wielkiej Brytanii, na głównej scenie Mayday (jako jedyny polski artysta) czy na wyjątkowym Electrocity (Dubfire's Sci+Tec stage). Nie mogło ich takż zabraknąć na najważniejszych polskich festivalach, takich jak Sunrise Festival, Fest Festival, Open’er Festival, Wisłoujście czy Instytut Festival oraz eventach min. w Pradze Centum, Tamie czy w Twierdzy Modlin (Boris Brejcha)

Rezydenci: Luzztro (Warszawa) / Prozak 2.0 (Kraków) / Sfinks700 (Sopot) / Sixa (Katowice)

David Hay
Rezydent cyklu DARK SIDE OF MANGO, od wielu lat organizator i promoter kultowych imprez SecretParty w Kędzierzynie Koźlu. Dzięki starannej selekcji muzyki House, występował w topowych klubach w całej Polsce.

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na imprezy by Mango!