Przejdź do głównej treści strony

DARK SIDE OF SOUND | SZCZECIN

16.02.2024, piątek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:30
Dom Kultury "Krzemień", Szczecin Ul. Krzemienna 10, 70-742 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

DARK SIDE OF SOUND

Na scenie DK “Krzemień” zagrają:

NOVENA, zespół złożony z młodych muzyków. Od trzech lat w stałym składzie tworzą unikatowe i niepowtarzalną brzmienie. Gatunki, w których się obracają to PUNK i ROCK, jednak co uważniejszy słuchacz zauważy w ich muzyce wiele elementów z …

DARK SIDE OF SOUND

Na scenie DK “Krzemień” zagrają:

NOVENA, zespół złożony z młodych muzyków. Od trzech lat w stałym składzie tworzą unikatowe i niepowtarzalną brzmienie. Gatunki, w których się obracają to PUNK i ROCK, jednak co uważniejszy słuchacz zauważy w ich muzyce wiele elementów z innych gatunków muzycznych. Zespół gra coraz więcej koncertów i poszerza coraz bogatszy repertuar. Wyróżnia ich młodzieńcza energia oraz zapał, który przedstawią Wam przy najbliższej okazji.

The Materials to zespół z 4 miesięcznym stażem. Czują vibe i robią swoje. 2 gitarzystów, basista i perkusistka. Najlepiej czują się przeplatając ze sobą Tech Trash z Death Metalem.

Egzul powstał w październiku 2022 roku. Po roku istnienia udało im się wyrobić podwaliny własnego stylu. Połączenie energicznego Thrash'u, mrocznego Black'u i śmiercionośnego Death'u oprawione w teksty opierające się o słowiańską wiarę. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem.

Bilety

Wyprzedane

Standard

Bilet wstępu

16,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.