Przejdź do głównej treści strony

DECADENT FUN CLUB | POZNAŃ| 19.10.2024

19.10.2024, sobota, 20:00
Pan Gar - Dom Tramwajarza, Poznań Słowackiego 19/21, 60-822 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Druga część trasy koncertowej z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club "OKO".

19.10.2024, WARSZAWA, Pan Gar (ul. Słowackiego 19/21)
Godzina: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, …

Druga część trasy koncertowej z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club "OKO".

19.10.2024, WARSZAWA, Pan Gar (ul. Słowackiego 19/21)
Godzina: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydał długo wyczekiwany album "OKO".

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim - przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album "OKO" zawiera 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).

W ramach promocji albumu zespół zagrał swoją pierwszą trasę koncertową, która objęła 13 miast i okazała się dużym sukcesem. Jesienią 2024 odbędzie się druga seria koncertów, wśród których znajdzie się także Poznań. 

Bilety

Aktywne
54,50 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 74,50 zł

W dniu koncertu

Standard

74,50 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.