Przejdź do głównej treści strony

DELVING | WARSZAWA

01.12.2024, niedziela, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
VooDoo, Warszawa Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, 01-242 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Znany z działalności w Elder Nick DiSalvo wystąpi 1 grudnia w warszawskim klubie VooDoo ze swoim projektem Delving! Jako support zagra złożony z doświadczonych muzyków holenderskiej sceny psychodelicznego rocka Iron Jinn.

Nick DiSalvo komponuje obsesyjnie, robi to praktycznie każdego dnia. Przez lata do swojej szuflady schował setki utworów, którym, choćby …

Znany z działalności w Elder Nick DiSalvo wystąpi 1 grudnia w warszawskim klubie VooDoo ze swoim projektem Delving! Jako support zagra złożony z doświadczonych muzyków holenderskiej sceny psychodelicznego rocka Iron Jinn.

Nick DiSalvo komponuje obsesyjnie, robi to praktycznie każdego dnia. Przez lata do swojej szuflady schował setki utworów, którym, choćby przez zobowiązania z Elder, nie mógł poświęcić odpowiedniej ilości czasu. Ten pomogła mu znaleźć pandemia - muzyk wybrał wtedy kawałki ze swojej pokaźnej kolekcji, poeksperymentował, doszlifował je, a potem zarejestrował. Tym sposobem, za sprawą wytwórni Stickman, wiosną 2021 roku ukazał się debiutancki album Delving - Hirschbrunnen”. Krążek łączy inspiracje muzyką psychodeliczną, krautrockiem, wczesną elektroniką czy ambientem i nie brakuje na nim składników, z których słynie DiSalvo - działających na wyobraźnie melodii i jego charakterystycznego songwritingu.

Płynnego przeskakiwania pomiędzy gatunkami z pewnością możemy spodziewać się po drugim albumie Delving, który został nagrany pod koniec marca, a wydany zostanie późnym latem tego roku. To z nim Nick i spółka zawitają 1 grudnia do stołecznego klubu VooDoo. Towarzyszyć im będzie holenderski Iron Jinn, w którego skład wchodzą muzycy związani z takimi zespołami jak The Devil’s Blood, Molasses, Death Alley, Pauw czy Shaking Godspeed. Grupa w zeszłym roku wydała swój debiutancki album “Iron Jinn”, na którym podąża za logiką snu - czyli żadną. Jeśli jesteście amatorami psychodelicznych, eksperymentalnych, acz niezwykle melodyjnych utworów, to nie może Was tam zabraknąć.

DEL
Support: Iron Jinn

📅1.12.2024
📍Warszawa, VooDoo

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody:https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡DELVING (Stickman Records)- psychedelic rock, krautrock, ambient
🌐https://www.facebook.com/delvingmusic
🌐https://www.instagram.com/delving_music/

➡Iron Jinn (Holandia / Stickman Records) - psychedelic rock
🌐https://www.facebook.com/ironjinn
🌐https://www.instagram.com/iron_jinn

Bilety

Aktywne

BILET WSTĘPU

90,10 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.