Przejdź do głównej treści strony

DEMIAN DOMINGUEZ BAND | SZCZECIN

23.09.2023, sobota, 21:00 Otwarcie bramek: 19:00
Free Blues Club, Szczecin Powstańców Wielkopolskich 20, 70-110 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

📆  Zapraszamy na ognisty występ – koncert Demian’a Dominguez’a !!!

Prawdopodobnie najpotężniejszy blues- rockowy występ jaki kiedykolwiek widziałeś!

Demian Band jest to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół znany jest już nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA. Podczas swojej kariery …

📆  Zapraszamy na ognisty występ – koncert Demian’a Dominguez’a !!!

Prawdopodobnie najpotężniejszy blues- rockowy występ jaki kiedykolwiek widziałeś!

Demian Band jest to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół znany jest już nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA. Podczas swojej kariery Demian Dominguez występował w Ameryce Południowej, Europie, USA i dzielił scenę z takimi artystami jak Jimmie Vaughan, Roy Rogers, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Javier Vargas, Raimundo Amador i wielu innych.

Demian Dominguez doczekał się nawet sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez „Matamp British Amplifiers” a nazwanego – „Matamp Demian”. Pierwsza płyta zespołu “Devil By My Side” zebrała znakomite recenzje. W 2013 została wydana płyta „Live” oraz koncertowe dvd -“Demian Band The Movie”. W 2015 jego album „Goin’ Ahead” był promowany w całej Europie i USA.

W Free Blues Club wystąpią promując nowy singiel „I Come Back To You” https://open.spotify.com/album/0eHQHBqeEp6gFXS8cthpPJ

Nie zabraknie też utworów z „Souvenirs From Hell”!

Skład zespołu:

Demian Dominguez – gitara, śpiew

Mino Berlano – bas

Gianopaolo Fenola – perkusja

 

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

60 zł
70 zł

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.