Przejdź do głównej treści strony

„Do zwariowania jeden krok” – spotkanie i minirecital Andrzeja Dąbrowskiego

06.10.2023, piątek, 18:00
DŚT - Pałacyk Zielińskiego, Kielce Zamkowa 5, 25-027 Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Dąbrowskim – popularnym piosenkarzem, wspaniałym jazzmanem, kompozytorem, dziennikarzem, fotografikiem, a także kierowcą rajdowym (Wicemistrz Polski w rajdach samochodowych w 1957). Red. Michał Sierlecki porozmawia z naszym gościem nt. jego książki „Do zwariowania jeden krok”. Będą też wspomnienia o Wojciechu Karolaku – przyjacielu Andrzeja Dąbrowskiego, z …
Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Dąbrowskim – popularnym piosenkarzem, wspaniałym jazzmanem, kompozytorem, dziennikarzem, fotografikiem, a także kierowcą rajdowym (Wicemistrz Polski w rajdach samochodowych w 1957). Red. Michał Sierlecki porozmawia z naszym gościem nt. jego książki „Do zwariowania jeden krok”. Będą też wspomnienia o Wojciechu Karolaku – przyjacielu Andrzeja Dąbrowskiego, z którym wspólnie zaczynali swoją muzyczna drogę.
Podczas spotkania przewidujemy możliwość zadawania pytań przez publiczność, a także minirecital w wykonaniu naszego gościa.
W programie:

promocja książki „Do zwariowania jeden krok”,
wspomnienia Andrzeja Dąbrowskiego o Wojciechu Karolaku,
rozmowa z publicznością,
minirecital.

Bilety

Wyprzedane

Normalny

KDR Ogólnopolska

25,75 zł

Normalny

Normalny

27 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.