Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Koncerty donGURALesko / Adi Nowak & barvinsky, Pacześ - Integralia Poznań 2018

Koncerty: donGURALesko / Adi Nowak & barvinsky, Pacześ - Integralia Poznań 2018

Bilety na koncert

donGURALesko / Adi Nowak & barvinsky, Pacześ - Integralia Poznań 2018

termin

Czw, 17 maja 2018 godz. 18:00

miejsce

Stadion przy AWF
ul. Droga Dębińska 10, 61-555 Poznań

organizator

FUNDACJA "JEDEN UNIWERSYTET"

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 03 maj 2018 23:59

10 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 16 maj 2018 23:59

15 PLN

Wyprzedane 

📄donGURALesko/Adi Nowak & barvinsky Integralia Poznań 2018

donGURALesko/Adi Nowak & barvinsky
RAFAŁ PACZEŚ
TOMEK KOŁECKI

Bilety w dniu koncertu dostępne w kasach na wejściu

Otwarcie bramek: 18:00

Studenci mają wejście za darmo, dzieci do lat 6 również mają wejście za darmo.

Integralia to coś więcej niż klasyczny festiwal studencki. Dwuletnia tradycja pozwoliła wyróżnić nam się i w tym roku również zaprezentujemy plenerową scenę stand-up! Dzień festiwalowy rozpoczniemy od sportowych rywalizacji. Następnie najbardziej znane postacie polskiej sceny stand-up ponownie zagoszczą na integraliowej scenie, aby obdarzyć Was dawką śmiechu i humoru z wyższej półki. Potem pora na hip-hop! Podczas tegorocznej edycji festiwalu Integralia wystąpią donGURALesko oraz Adi Nowak & barvinsky! Stand-up, koncerty, animacje i dobra zabawa - czego chcieć więcej?

donGURALesko - legenda polskiej sceny hip-hop. Znany ze swojego nieszablonowego stylu bycia, poznaniak z krwi i kości. W swojej muzyce bardzo często odwołuje się do tekstów literackich i dzieł sztuki. Jego ostatni album “Dom otwartych drzwi” wdarł się szturmem do sklepów i zdobył uznanie wśród recenzentów.
https://www.youtube.com/watch?v=xCCqj68Xx3w
https://www.youtube.com/watch?v=MZ0e2Hs_71E

Adi Nowak & barvinsky - reprezentanci warszawskiej wytwórni Asfalt Records. Adi zasłynął z takich produkcji jak “Vafle ryżowe”, czy wydany całkiem niedawno “Ćvir” wraz z barvinskim. Niespotykany i wyjątkowy duet, który przez wielu nazywany jest fenomenem polskiej sceny hip-hop. Trafne odwołania, metafory i podkłady nie z tej ziemi - to właśnie Adi wraz z barvinskim!
https://www.youtube.com/watch?v=33I4A_FX3aI
https://www.youtube.com/watch?v=UyDAvE9H_N8

RAFAŁ PACZEŚ to jeden z najbardziej rozpoznawalnych stand-uperów w Polsce! Występował z takimi postaciami jak: Cezary Pazura, Abelard Giza czy Kacper Ruciński. Bezpośredni, kipiący energią i poczuciem humoru rozbawi do łez każdego.

TOMEK KOŁECKI - do pewnego czasu najmłodszy stand-uper w Polsce. Chodzą słuchy, że podobno to się już zmieniło. Pomimo wieku, potrafi doprowadzić do niekontrolowanego wybuchu śmiechu każdego bez względu na to ile ma lat. Jego kariera nabrała ostatnio ogromnego rozmachu, przejechał ze swoimi programami już całą Polskę wzdłuż i wszerz. Mieliśmy przyjemność słuchać jego żartów u Kuby Wojewódzkiego czy w programie "Tylko dla dorosłych".

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl