Przejdź do głównej treści strony

DrumObsession #84 with MAKOTO

13.04.2019, sobota, 23:00
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią specjalny booking! Na 84 edycji DrumObsession po raz pierwszy w Poznaniu zaprezentuje się japońska legenda DNB - MAKOTO! Z pewnością większość z Was kojarzy go z jego pierwszych albumów wydanych w Good Looking, ale także Human Elements, Creative Source, Innerground Records, Bingo …

 

Wreszcie przyszła wiosna, a wraz z nią specjalny booking! Na 84 edycji DrumObsession po raz pierwszy w Poznaniu zaprezentuje się japońska legenda DNB - MAKOTO! Z pewnością większość z Was kojarzy go z jego pierwszych albumów wydanych w Good Looking, ale także Human Elements, Creative Source, Innerground Records, Bingo Beats, a ostatnio także Hospital Records, gdzie ukazał się jego najnowszy album długogrający (a w drodze jest już kolejny, którego fragmenty zapewne usłyszymy tej nocy)! Poza jego kultowymi już produkcjami (kto nie zna chociażby "Golden Girl" z MC Conradem?!) Makoto jest niezwykle utalentowanym DJem i świetnie miesza style w swoich setach - czyli to, co tygrysy lubią najbardziej.

W roli supportu po raz pierwszy zagra u nas KEYA (reprezentantka bydgoskiej ekipy Wstrząs), a do tego klasycznie będą też nasi ludzie: Zoo-E i STC (który zalicza tym samym debiut na głównej scenie w ramach kolektywu), a Alegria i Artiztix zagrają specjalnego b2b seta 100% old skool jungle, świętując urodziny tego drugiego.

Na barze mamy naszych przyjaciół - ekipę GHOSTMENTAL, która zagra w składzie Duality Beatz, K.R. Ufo i T.F.Grind; a oprócz tego postać, która zwróciła naszą uwagę w ostatnim konkursie DJskim - Tom Chuck / Szanuj Techno, nasz ziom Bart Underwood (również świętuje urodziny!), oraz nasz człowiek Impakt w wersji 4x4 (obiecał nie nawalać techno tak, jak robiłby to na swoim drugim cyklu - Technokracji).

Ten, kto uczęszcza na nasz cykl, wie że spodziewać się można przede wszystkim zajebistej atmosfery, otwartych ludzi i co najważniejsze - dobrej muzyki. Czy zatem podejmiesz wyzwanie Actimela i przybędziesz do Projekt LAB 13 kwietnia? ;)

DO zobaczenia ♥

Main Stage (DNB):

MAKOTO / Hospital Records / Human Elements / Japonia

http://facebook.com/makoto.humanelements
http://soundcloud.com/makoto-humanelements

support:

Alegria b2b Artiztix (b-day old skool jungle set)
Keya
STC
Zoo-E

----------------------------------------------------

Ghostmental & Friends Stage (bar):

DualityB
K.R. Ufo
T.F. Grind
Bard Underwood (b-day set)
Impakt
Tom Chuck

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

26,90 zł

Standard

Standard

32,20 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.