Przejdź do głównej treści strony

DrumObsession #87 with DILLINJA (94-99 set) / Dungeon Beats -1 takeover

18.01.2020, sobota, 23:00
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 


"Postanowienia noworoczne nie są warte funta kłaków, jeśli nie idzie za nimi działanie" (CoelhoObsession)

Postanowiliśmy wcielić nasze ogromne marzenia w czyn dzięki czemu po raz pierwszy w Poznaniu zagra sam Dillinja! Legendarnego artysty z UK nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, bo muzyka wydana w Metalheadz, V RECORDINGS czy …

 


"Postanowienia noworoczne nie są warte funta kłaków, jeśli nie idzie za nimi działanie" (CoelhoObsession)

Postanowiliśmy wcielić nasze ogromne marzenia w czyn dzięki czemu po raz pierwszy w Poznaniu zagra sam Dillinja! Legendarnego artysty z UK nie trzeba przedstawiać chyba nikomu, bo muzyka wydana w Metalheadz, V RECORDINGS czy jego własnym Valve Recordings mówi sama za siebie. Ten człowiek zainspirował całe pokolenia producentów. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdyby nie było plot twista: Dillinja zawęzi dla nas swoją selekcję do złotych lat 1994-1999 (takiego seta jeszcze w Polsce nie grał i w ogóle rzadko robi takie sety!)

Stęskniliśmy się też za LABowym Mordorem i w styczniu otworzą go nasi przyjaciele z Dungeon Beats, którzy zaprosili swojego własnego headlinera - Vatrę z kultowego FatKidOnFire! Sami zaś zagrają pełnym poznańskim składem, a u ich boku Ashwagundub, którzy wesprą cały takeover swoim masywnym soundsystemem!

Stara szkoła i nowa szkoła ramię w ramię utopią Was w niskich częstotliwościach i połamanych breakach perkusyjnych. Przypominamy o tym, że warto zaopatrzyć się w dobre stopery, żeby móc się cieszyć muzyką całą noc i zadbać o swój słuch!

Do zobaczenia 18 stycznia <3

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,50 zł

Standard

Standard

37,70 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.