Przejdź do głównej treści strony

Dungeon Beats 018: System x Innamind 10 Year Anniversary

25.02.2022, piątek, 23:00
Projekt LAB, Poznań Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Poznański label Dungeon Beats oraz brytyjskie System Music i Innamind Recordings już niebawem w urodzinowej kolaboracji: 7 years of Dungeon Beats & …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Poznański label Dungeon Beats oraz brytyjskie System Music i Innamind Recordings już niebawem w urodzinowej kolaboracji: 7 years of Dungeon Beats & 10 years of System x Innamind. 25-tego lutego 2022 w Projekt LAB w polskiej stolicy basu zagości sześciu specjalistów od niskich częstotliwości.

Jest niewiele postaci w dubstepowym brzmieniu, którym można przypisać rozwój gatunku i jednoczesne oddanie hołdu bogatemu dziedzictwu muzycznemu zbudowanemu na 140 bitach na minutę. Szefowie celebrujących wytwórni - V.I.V.E.K oraz Kursk - to jedni z artystów, którzy należą do tej niewielkiej grupy dubstepowych influencerów.

Począwszy od 2007 roku Vivek Sharda wydawał hymn za hymnem na najbardziej szanowanych wydawnictwach gatunku – DEEP MEDi czy Tectonic, a także za pośrednictwem System, swojej własnej wytwórni. W jego produkcjach szczególnie wybija się zdolność do łączenia muzycznych wpływów, a sound odznacza się wyrazistością dubbowych przestrzeni z dudniącym basem i melodyjnym zacięciem. System to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek gatunku i wyznacznik oryginalnego brzmienia w tempie 140bpm – znamienity przykład tego, jak duży wpływ V.I.V.E.K wywarł na dubstep.

Innamind jest domem dla muzyki wyprodukowanej z myślą o maksymalnym fizycznym oddziaływaniu i pomógł wybić się jednym z najbardziej uzdolnionych artystów, którzy wydawali w innych szanowanych wytwórniach. Ojciec założyciel - Kursk to niezrównany, oldschoolowy DJ, zanurzony w korzeniach i subkulturze dubplate, która dała początek mroczniejszej odsłonie dubstepu. Twórca labelu występował w Rinse FM, GetDarker i podróżował po świecie dając popisy najwyższej jakości. 

Wraz z twórcami labeli pojawią się również czołowi reprezentanci nowej fali brzmienia 140, których wydawnictwa ukazały się nakładem System Music i Innamind Recordings.

Boofy to współwłaściciel Sector 7 Sounds, członek Bandulu Gang. Należy do zgranej kliki producentów z Bristolu tworzących muzykę inspirowaną mrokiem i brudem. Jako jeden z czołowych przedstawicieli bristolskiej sceny 140 od lat przesuwa bariery fuzji grime’u i dubstepu. Swój charakterystyczny, rodem z podziemia synth design niezawodnie łączy z upiornymi harmoniami, organicznymi bębnami i niesamowitą pracą sub’ów. 

Pochodzący z Lafayette w Luizjanie Bukkha stał się liderem sceny Dub & Bass nad Zatoką Meksykańską, gdzie doskonalił swoje umiejętności jako DJ i zyskał silną reputację dzięki swoim energicznym setom. W 2015 roku postanowił przenieść się do Valladolid w Hiszpaniii, gdzie obecnie rezyduje. Jego głębokie, dubowe produkcje uświetniły takie wytwórnie jak System Music, Lion Charge Records, Moonshine Recordings, Zam Zam Sounds, Green King Cuts czy Infernal Sounds.

Drone tworzy niepodrabialne, obfitujące w pulsujące sub-roll’e brzmienie. Regularnie przeskakując po gatunkach, potrafi zachować spójność swoich produkcji, których trap’owe, ponure zabarwienie i futurystyczny aranż zdają się zacierać granice dubstepu i grime’u. Z wydawnictwami na takich labelach jak System, Sector 7 czy Coyote, udowodnił że jego niepowtarzalny sound jest faworyzowany zarówno przez wyjadaczy sceny, jak i bywalców klubów.

Corin Bornoff, pierwotnie twórca beatów hip-hopowych i grime’u, teraz produkuje emocjonalny dubstep pod pseudonimem Karma. Dzięki winylowym wydaniom i gościnnym udziałem w Inner City FM, Rinse FM, Radar Radio i Methods London, zyskał sobie stale rosnące grono fanów i uwagę jednych z największych wytwórni na scenie. 

Scenę barową Projekt LAB zasili tym razem skład Dungeon Beats - będzie to niecodzienna okazja, by usłyszeć tę ekipę w ciekawych, nie-dubstepowych odsłonach, których mają wiele. Tu spodziewać można się nienagannej selekcji w obrębie garage’u, hip-hopu, UK bass’u, gully 130, techno czy ambientu. 

Main stage
Boofy [ UK / Innamind Recordings ]
Bukkha [ ES / System Music ]
Drone [ UK / System Music ]
Kursk [ US / Innamind Recordings ]
Vivek [ UK / System Music ]

Bar stage
CrissNSA [ PL / Dungeon Beats / Come Meditate ]
Entire [ PL / Dungeon Beats / Come Meditate ]
Ewski [ PL / Dungeon Beats ]
Hitman [ PL / Dungeon Beats ]
Istota [ PL / Dungeon Beats / Black Crane ]
k.o [ PL / Dungeon Beats / DrumObsession ]

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

22,60 zł

II Pula

Standard

33,60 zł

III Pula

Standard

44,00 zł

IV Pula

Standard

54,50 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.