Przejdź do głównej treści strony

DVS1 (USA) by Plured x Playground

07.03.2020, sobota, 23:00
Sfinks700, Sopot Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Już 6 czerwca w Hali Stulecia wystąpi ojciec i ikona muzyki techno - Jeff Mills. Zanim to jednak nastąpi zapraszamy na rozgrzewkę do sopockiego Sfinksa, gdzie wystąpi jeden z czołowych przedstawicieli światowej muzyki techno - DVS1

DVS1 to niepodważalny guru muzyki techno. Rezydent berlińskiego Berghain / Panorama Bar, przedstawiciel …


Już 6 czerwca w Hali Stulecia wystąpi ojciec i ikona muzyki techno - Jeff Mills. Zanim to jednak nastąpi zapraszamy na rozgrzewkę do sopockiego Sfinksa, gdzie wystąpi jeden z czołowych przedstawicieli światowej muzyki techno - DVS1

DVS1 to niepodważalny guru muzyki techno. Rezydent berlińskiego Berghain / Panorama Bar, przedstawiciel Klockworks oraz Ostgut Ton, którego doświadczenie na scenie sięga lat 90. Od tej pory nieprzerwanie porusza się po najsłynniejszych miejscach techno na świecie, praktykując sztukę DJ-ską w mistrzowskim wydaniu. Jego DJ sety przekraczają granice i pokazują miłość do grania opartego na perfekcyjnej technice i zaskakującej selekcji. Dzięki połączeniu głębokiej wiedzy muzycznej, niezrównanego entuzjazmu i winylowej kolekcji ponad 30 000 płyt, DVS1 jest również znany jako obrońca prawdziwych wartości undergroundu, który ustanowił amerykańskiego DJ-a, producenta i właściciela wytwórni HUSH oraz Mistress Recordings jako naprawdę wyjątkową postać współczesnej sceny muzyki elektronicznej.

Line up:

Main stage:

DVS1 (Hush / Klockworks - USA)
FB: https://www.facebook.com/dvs1.hush/
SC: https://soundcloud.com/dvs1

Kaotik (Playground / Sfinks700 - Warszawa)
FB: https://www.facebook.com/kaotikofficial/
SC: https://soundcloud.com/kaotik_playground

Rafique (Sfinks700 - Gdynia)
FB: https://www.facebook.com/djrafique/


Fontanna:

Concept Of Thrill (DRVMS LTD. / Playground - Gdynia)
FB: https://www.facebook.com/conceptofthrill.music/
SC: https://soundcloud.com/conceptofthrill

MOIA (Luzztro - Warszawa)
FB: https://www.facebook.com/moiaofficial/
SC: https://soundcloud.com/moiaofficial

Bilety promocyjne "Plured in Love" są dostępne w dniu 14.02.2020 pomiędzy godziną 10:00-22:00 i pozwalają na wejście dwóch osób.

Po blisko siedmiu latach wspólnych imprez, dziesiątkach klubowych wydarzeń, setkach zaproszonych artystów z Polski i całego świata, idziemy o krok dalej i przedstawiamy Wam nowy projekt z ramienia Playground - PLURED.

PLURED to seria wydarzeń, label i społeczność. Naszą ideą jest niesienie radości i niczym nieskrępowanej zabawy, wydawanie muzyki na najlepszym poziomie i promowanie polskich oraz światowych artystów na dużych halowych eventach okraszonych efektowną scenografią wizualną i świetlną.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

32,70 zł

Standard

Standard

38,30 zł

Plured In Love

Plured In Love

71,10 zł

Standard

Standard

43,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.