Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

Pop: Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

Bilety na Pop

Dżem akustycznie - 40-lecie zespołu

termin

Pon, 02 grudnia 2019 godz. 20:00

miejsce

Aula UAM
Wieniawskiego 1, Poznań

organizator

IMPRESARIAT MUZYCZNY „DUO”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pon, 02 gru 2019 17:00

110 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pon, 02 gru 2019 17:00

138 PLN

Wyprzedane 

📄Dżem akustycznie w Poznaniu!

Dżem

 

Tradycyjnie w Poznaniu w grudniu zagra legenda polskiego bluesa zespół DŻEM.
Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncercie na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victoii. Zapraszamy serdecznie na koncert 2 grudnia na godz. 20.00 do Auli UAM. Będzie to wyjątkowy koncert – Dżem akustycznie. Na tym koncercie po prostu trzeba być, bo każdy kolejny jubileusz jest bardziej imponujący i domaga się bardziej imponujących obchodów.

Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze muzyki. Byli pierwszym odkryciem Jarocina. Występowali na prawie wszystkich festiwalach w Polsce. Wyjeżdżali nie tylko do krajów Europy, ale i Ameryki Północnej, a nawet Azji.

Stawali na jednej scenie z Rolling Stonesami, Claptonem, ZZ Top, Lynyrd Skynyrd, AC/DC, a ich utwory wykonuje przeszło pięćdziesiąt zespołów, w tym również Metallica. Konsekwentnie robiąc swoje, przetrwali mody i brak zainteresowania – o wsparciu nie wspominając – centralnych mediów. Przetrwali też tragedie w postaci dwóch śmiertelnych wypadków – narkotykowego i samochodowego. To wszystko tylko i aż w ciągu czterdziestu lat, bo w roku 2019 właśnie tyle upływa, odkąd w 1979 zdecydowali się całkowicie poświęcić muzyce i postawić na własne utwory.

"DŻEM to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego BLUESA.”

Bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Obecny skład DŻEMU to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borzucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncertach.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie