Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop Koncert w Hipisówce: Dziwna Wiosna

Pop: Koncert w Hipisówce: Dziwna Wiosna

Bilety na Pop

Koncert w Hipisówce: Dziwna Wiosna

termin

So, 24 września 2022 godz. 20:00

miejsce

Hipisówka
Dołżyca 17, k. Cisnej, 38-607 Dołżyca

organizator

Hipisówka

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 23 wrz 2022 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

W dniu koncertu

dostępna do
So, 24 wrz 2022 17:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety na Dziwną Wiosnę 24 września w Hipisówce!

Dziwna Wiosna


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wystarczyło wypuścić trzy piosenki z ich debiutanckiej płyty, żeby Dziwna Wiosna została okrzyknięta nadzieją polskiego rocka, Christiną Aguillerą grunge i Wilkami deathmetalu.

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, SisterWood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako SuperhumanLikeBrando. Nagrali jedną płytę, która była tak dobra, że nikt o niej nie usłyszał. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna. Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. Wiosną 2021 Dziwna Wiosna wystartowała z debiutanckim albumem, który już zmiótł ich z planszy. Może zmiecie i was. Miłość, tęsknota, ucieczki, pęknięcia, nadzieje, magiczne substancje i trochę fuzza. Przepis prosty jak dwa plus dwa jest trzy, ale z jakiegoś powodu od dawna nikt w Polsce tak nie grał. Wróć.

Nigdy nikt tak nie grał.
Nadeszła Dziwna Wiosna.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie