Przejdź do głównej treści strony

Eklektiv Movement pres. Stavroz Live!

07.04.2017, piątek, 19:00
Aula Artis, Poznań ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, None Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Witajcie!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam drugie wydarzenie Eklektiv Movement.

Tym razem gościć będziemy wschodzące gwiazdy belgijskiej muzyki elektronicznej, po raz pierwszy w Polsce - zespół Stavroz!

Zapraszamy na koncert do miejsca, w którym muzyka elektroniczna nie rozbrzmiewała od dobrych paru lat. Aula Artis, bo o niej mowa, to jedna z …

Witajcie!

Mamy zaszczyt przedstawić Wam drugie wydarzenie Eklektiv Movement.

Tym razem gościć będziemy wschodzące gwiazdy belgijskiej muzyki elektronicznej, po raz pierwszy w Polsce - zespół Stavroz!

Zapraszamy na koncert do miejsca, w którym muzyka elektroniczna nie rozbrzmiewała od dobrych paru lat. Aula Artis, bo o niej mowa, to jedna z najlepszych sal koncertowych w Polsce.
Dzięki znakomitym warunkom akustycznym usłyszycie każdy dźwięk wyjątkowej twórczości Belgów.

Utworzony w 2011 roku przez dwóch DJ-ów i dzwiękowców, IJsbranda i Gerta, Stavroz bardzo szybko zamienił się w live actowy kwartet. Po dołączeniu Maxima i Pietera, artyści wydali swój pierwszy album w Deliceuse Records, który momentalnie wybił się na pierwszą pozycję w Hype Machine, zostając przy okazji "vinylem miesiąca" wg. niemieckiego "Faze Magazine".
Muzycy łączą elektronikę z etnicznymi brzmieniami, dodając akustyczne instrumenty, w wyniku czego otrzymujemy bardzo organiczną muzykę od której nie sposób oderwać ucha.
Ich twórczość ukazała się w takich wytwórniach jak 'Kindisch', 'Bedrock' oraz w ich własnym 'Moodfamily'.

Naszych gości supportować będzie lokalny zespół MIKROBI.T, któremu blisko stylistycznie do muzyki headlinera. Jesteś pewni, że kombinacja minimalu i nujazzu, którą zaserwują nam artyści, pobudzi Wasz apetyt przed daniem głównym wieczoru. Zapraszamy od samego początku!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

50,00 zł

Standard

Standard

60,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.