Przejdź do głównej treści strony

Ekliptyka | Niebo 02.12

02.12.2023, sobota, 23:00
Niebo, Warszawa Nowy Świat 21, 00-029 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

DWA RODZAJE BILETÓW:
- HALF PRICE: wejście do godziny 00:00 (wejście po tej godzinie skutkuje dopłatą na bramca)
- TOTAL PRICE: wejście bez ograniczeń czasowych 


// NEW ELECTRONIC SERIES //

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Monkey Shoulder.
Międzyplanetarna podróż po Ekliptyce, w której światło i dźwięk splątają się w jedno hipnotyzujące doświadczenie.
Audio-wizualne show …

DWA RODZAJE BILETÓW:
- HALF PRICE: wejście do godziny 00:00 (wejście po tej godzinie skutkuje dopłatą na bramca)
- TOTAL PRICE: wejście bez ograniczeń czasowych 


// NEW ELECTRONIC SERIES //

Wydarzenie organizowane przy współpracy z Monkey Shoulder.
Międzyplanetarna podróż po Ekliptyce, w której światło i dźwięk splątają się w jedno hipnotyzujące doświadczenie.
Audio-wizualne show przeniesie Cię w inny wymiar.

✸ RADIO SLAVE (Rekids / Berlin)

Matt Edwards jako Radio Slave stworzył muzykę definiującą współczesną kulturę klubową. Jednak nie tylko jego produkcja i praca jako DJ-a sprawiają, że Edwards jest tak szanowany. Jego wytwórnia REKIDS jest niezwykle płodna i szanowana od chwili jej powstania w 2006 roku.

Oprócz kilku występów w wiodących wytwórniach, takich jak Running Back i R&S, a także kilku bardzo lubianych remiksów, Edwards skoncentrował zdecydowaną większość swojej twórczości we własnej wytwórni. Dzięki takiemu podejściu zyskał natychmiast rozpoznawalną i wyjątkową dyskografię, będąc artystą chętnie wybieranym przez DJ-ów ze świata house i techno.

Dzięki REKIDS wysunął na pierwszy plan młode talenty, w tym niektóre z największych nazwisk w branży, takie jak Nina Kraviz. Przeglądanie wcześniejszych katalogów jest jak encyklopedia house i techno: Robert Hood, Joe Claussell, Mr G, Carl Craig, Kenny Larkin, Gerd Janson, Chris Liebing, Speedy J, Len Faki, Mike Banks (Underground Resistance) i wielu innych całą muzykę wydawaną pod szyldem wytwórni, zyskując rzeszę oddanych fanów.

W 2023 roku Radio Slave będzie dostarczać stały strumień singli oraz dwa duże projekty. Spośród singli, ogromny utwór fortepianowy „Strobe Queen” i nazwany potworem disco „Wild Life” już odcisnął piętno.

⇾ https://soundcloud.com/radioslave

✸ PRIVATE PRESS (Rekids / Warszawa):

Bez wątpienia jedni z najlepszych artystów na polskiej scenie elektronicznej: świeże spojrzenie na muzykę, własna wizja muzyki techno / house, znakomite produkcje i mixtape’y. PP pojawił się również jako postacie w grze Cyberpunk 2077 – do tej legendarnej gry stworzyli również muzykę, którą zagrał sam Idris Elba!

⇾ https://soundcloud.com/privatepressakarawfeeling

✸ BESKRES (rezydenci cyklu):

Radek Krzyżanowski i Michał Słodowy, członkowie tria Kamp! W swoich setach wyrażają zamiłowanie do mocniejszych gatunków muzycznych, który w połączeniu z wrażliwością znaną z koncertów oraz inspiracją płynącą z natury, tworzy oryginalny muzyczny miks. Taki format pozwala nie tylko na dzielenie się ulubionymi kawałkami z publiką klubową, ale i na przedstawienie dotychczasowym słuchaczom nowego podejścia do elektroniki. O tym, co grają, mówią "romantic techno", a w ich muzycznej selekcji znajdują się produkcje z takich wytwórni jak Crosstown Rebels, Oddity czy Afterlife, ale także utwory Jorisa Voorna i Adana Twins.

⇾ https://biglink.to/beskres

+21

Bilety

Aktywne
30 zł
Do wyczerpania
60 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.