Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika ELEKTROKLUB VIII

Elektronika: ELEKTROKLUB VIII

Bilety na Elektronika

ELEKTROKLUB VIII

termin

So, 18 lutego 2023 godz. 21:00

miejsce

Jazz Club Hipnoza
Plac Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

organizator

More Music Agency

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 17 sty 2023 10:16

70 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 18 lut 2023 21:00

80 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilety na ELEKTROKLUB VIII, 18 lutego w Katowicach!

.VRIL, Infinity Division, Broken, English Club, DEADBEAT & OM UNIT


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Powrót do korzeni! Elektroklub ponownie nawiedzi miejsce, w którym zaczęła się jego historia. Na dwóch osobnych scenach zagrają fascynujący artyści współczesnej sceny techno. Wydarzenie dopełni rozbudowana scenografia i klimatyczne multimedia.
A wszystko we wciągającej przestrzeni Jazz Club Hipnoza oraz Katowice Miasto Ogrodów (dawniej Centrum Kultury Katowice).

Właśnie w tym budynku, gdzie do dziś mieści się Jazz Club Hipnoza, przez wiele pamiętnych lat działał klub Elektro. To było miejsce słynnych imprez, gdzie w każdy weekend grała najświeższa elektronika.
Tam po raz pierwszy w Katowicach wystąpili tacy artyści, jak Sascha Ring, bardziej znany jako Apparat. Grywali tam również Plaid, Clark, Luke Vibert, Max Tundra, Jamie Lidell i wielu innych. Od tamtych czasów wiele się wydarzyło, ale na przekór przeciwnościom losu tradycja klubu Elektro jest kontynuowana.
Przez ostatnie lata odbyło się siedem edycji Elektroklub, na których zagrali m.in. Ricardo Villalobos, Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Ósma edycja miała stać pod znakiem spotkania po latach z Apparatem, ale z przyczyn niezależnych nie mogła dojść do skutku.

Po przerwie Elektroklub wraca z intrygującym programem, na który składać będzie się różnorodna ekipa artystów nadających ton współczesnemu techno. .VRIL nie ogranicza się do jednej stylistyki, obejmując szeroki zakres ambientu, IDM, techno i electro. Stworzy dla nas huczący dźwiękiem pejzaż o zapętlonej perfekcji.
Obok niego zaprezentuje się Infinity Division, czyli transseksualna artystka, która do niedawna tworzyła duet Minimal Violence. Obecnie realizuje własną wizję twórczą pod nowym szyldem, szybko zdobywając popularność za sprawą szalonych występów na żywo.
Pierwsze ogłoszenie Elektroklub VIII uzupełnia Broken English Club, czyli mroczne, niepokojące techno w wykonaniu Olivera Ho, prawdziwego weterana brytyjskiej sceny. Obok nich wystąpi wielu innych, fascynujących artystów z Polski i ze świata - szczegóły programu już wkrótce.

Na jeden wieczór Jazz Club Hipnoza połączy się z korytarzami, salami i zaułkami dawnego Centrum Kultury Katowice (obecnie Katowice Miasto Ogrodów). W ten sposób powstanie przestrzeń, która na długie godziny wchłonie fanów odrywania się od rzeczywistości, a wypełni ją świeże, bezkompromisowe techno.
Bilety na Elektroklub VIII już do nabycia. Warto zdecydować o ich zakupie jak najwcześniej, bo tym razem ich liczba będzie limitowana!

LINE -UP:

.VRIL
Infinity Division
Broken English Club
DEADBEAT & OM UNIT

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie