Przejdź do głównej treści strony

Elektroniczny Szczecin & Canalia Showcase

19.08.2023, sobota, 23:00 Otwarcie bramek: 23:00
Hala Odra, Szczecin Bulwar Maurycego Beniowskiego, 70-634 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Jeśli byłeś na 10. naszych urodzinach (Elektronicznego Szczecina) w lipcu, to zdecydowanie wiesz, że datę 19 sierpnia musisz zapisać w swoim …

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Jeśli byłeś na 10. naszych urodzinach (Elektronicznego Szczecina) w lipcu, to zdecydowanie wiesz, że datę 19 sierpnia musisz zapisać w swoim kalendarzu. Dlaczego? 📅

Ponieważ właśnie wtedy zapraszamy na kolejną odsłonę naszej imprezy, w tym samym miejscu, lecz w innym składzie didżejskim. Podczas nadchodzącej imprezy usłyszycie wszystkich dj’ów wchodzących w skład Canalii, szczecińskiego kolektywu, który działa na rynku od 14 lat 🙌 Wspólnie, zapraszamy na ich showcase, który odbędzie się na nowej scenie open air przy Hali Odra. Do tańca i do białego rana zagrają 👇

👣 Alex Waligóra

https://soundcloud.com/alex-walig-ra

👣 Brat Beat

https://soundcloud.com/brat-beat

👣 Daniel Zachodni

https://soundcloud.com/danielzachodni

👣 Dawid Korniak

https://soundcloud.com/dawidkorniak

👣 Subsonik

https://soundcloud.com/karpinskymusic

✅ start: 23:00, koniec: 06:00

✅ miejsce: nowa scena Open Air przy Hali Odra 

🎫 Przedsprzedaż: 30 PLN (1 Pula)

🎫 W dniu imprezy, tylko na bramce: 35 PLN (2 Pula)

💡 “Elektroniczny Szczecin & Canalia Showcase” to również after party po imprezie na statku “TANZBOAT podczas ŻAGLE Szczecin 2023”. Jeśli chcesz kupić bilety na imprezowy rejs statkiem, to kliknij tutaj!

Canalia to szczeciński kolektyw, który liczy obecnie 5 dj'ów. Ekipa została założona w 2009 roku. Dje Canalii w przeciągu tych 14 lat zdążyli zagrać na kilkuset imprezach w Szczecinie, innych miastach Polski i zagranicą. Mają na koncie występy m.in. podczas festiwali Plötzlich am meer, Summer Contrast, Wooded, w polskich klubach Sfinks700, LAB, SQ, Luzztro, a także w berlińskich Sisyphos, KaterBlau, Chalet, Watergate, Süss. War Gestern. Przedstawiciele kolektywu rezydowali w Tanz Barze/City Hall czy After Ego, stale grając również na naszych imprezach.  

🎫 🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

30 zł

Miejsca

Inne wydarzenia w tym mieście

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.