Przejdź do głównej treści strony

EMOCyJA - koncert Kwintetu ŻYWIOŁY

23.03.2024, sobota, 17:00
Ostrołęckie Centrum Kultury, Ostrołęka Inwalidów Wojennych 23, 07-410 Ostrołęka
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zapraszamy na koncert „EMOCyJA” Kwintetu Żywioły 23 marca godz. 17.00, sala widowiskowa.

Zespół w składzie: Mateusz Cwaliński – akordeon, Aleksandra Sitarz – skrzypce, Michał Gumkowski – wiolonczela, Natalia Vanessa Ciukszo-Wodzicka – kontrabas, Konrad „Domino” Wieteska – perkusjonalia zaprezentuje przed Państwem koncert w hołdzie Astorowi Piazzolli – wirtuozowi bandoneonu i wspaniałemu kompozytorowi pochodzenia …
Zapraszamy na koncert „EMOCyJA” Kwintetu Żywioły 23 marca godz. 17.00, sala widowiskowa.

Zespół w składzie: Mateusz Cwaliński – akordeon, Aleksandra Sitarz – skrzypce, Michał Gumkowski – wiolonczela, Natalia Vanessa Ciukszo-Wodzicka – kontrabas, Konrad „Domino” Wieteska – perkusjonalia zaprezentuje przed Państwem koncert w hołdzie Astorowi Piazzolli – wirtuozowi bandoneonu i wspaniałemu kompozytorowi pochodzenia argentyńskiego. Muzycy zagrają autorskie kompozycje inspirowane jego życiem i twórczością. Przygotowany program to prawdziwa muzyczna podróż – od muzyki inspirowanej tango nuevo, przez utwory nawiązujące do francuskiego musette, aż do fantazyjnej muzyki ilustracyjnej z akordeonem w roli głównej. Warto zaznaczyć, że 'cyja' wkomponowana w słowo emocja w tytule koncertu, to w gwarze kurpiowskiej akordeon. Muzyka Piazzolli jest niezwykle emocjonalna, co odzwierciedlać będą poszczególne utwory zaprezentowane podczas koncertu, obrazujące rozterki, ukojenie, nostalgię czy obłudę. Muzycznie każdy znajdzie coś dla siebie – od lirycznej frazy, po mocne uderzenia, aż do jazzowych zwrotów akcji.

Bilety w cenie 25 złotych doestępne od 3 lutego w kasie Kina Jantar, biletomacie i online.

Bilety

Aktywne

Normalny

25,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.