Przejdź do głównej treści strony

ENEJ - koncert charytatywny PCK "Podaruj Dzieciom Serce"

12.09.2024, czwartek, 18:00
Hala Widowiskowo - Sportowa Łuczniczka Bydgoszcz, Bydgoszcz Toruńska 59 , 85-023 Bydgoszcz
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na niezwykły koncert charytatywny "Podaruj Dzieciom Serce". Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Enej - bilety już w sprzedaży. ENEJ będzie bawić publiczność swoimi znanymi od lat przebojami, a także utworami z nowej płyty - "Vesna". To wyjątkowa okazja, by na żywo …
Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Bydgoszczy serdecznie zaprasza na niezwykły koncert charytatywny "Podaruj Dzieciom Serce". Gwiazdą wydarzenia będzie zespół Enej - bilety już w sprzedaży. ENEJ będzie bawić publiczność swoimi znanymi od lat przebojami, a także utworami z nowej płyty - "Vesna". To wyjątkowa okazja, by na żywo poczuć dynamizm chłopaków z zespołu ENEJ i wspólnie przeżywać niezapomniane chwile wypełnione pełną radości muzyką.

Bilety

Aktywne

BILET NORMALNY

73,50 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.