Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Pop ETHAN BORTNICK

Pop: ETHAN BORTNICK

Bilety na Pop

ETHAN BORTNICK

termin

Czw, 04 maja 2023 godz. 20:00

miejsce

Niebo
Nowy Świat 27/21, 00-029 Warszawa

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.Standard

W dniu koncertu

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 05 maj 2023 15:00

130 PLN

Kup bilet 

📄Kup bilet na koncert Ethana Bortnicka, 4 maja w Warszawie!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Amerykański kompozytor Ethan Bortnick na swoim pierwszym koncercie w Polsce! 🎹 Artysta wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 5 maja w warszawskim klubie Niebo.

W wieku 3 lat odgrywał Mozarta na swoim keyboardzie, a już 3 lata później komponował swoje pierwsze utwory. Ethan Bortnick urodził się w Hollywood, ale przez jego ogromny talent do gry na fortepianie swoje najmłodsze lata spędził w różnych miejscach na całym świecie. Występował zarówno w amerykańskich, jak i zagranicznych programach telewizyjnych, m.in. The Oprah Winfrey Show czy The Tonight Show with Jay Leno, a w wieku 9 lat ustanowił Światowy Rekord Guinessa jako najmłodsza osoba występująca ze swoją trasą koncertową. Pomimo szybko osiągniętego sukcesu Ethan nie stracił zapału do komponowania muzyki, co doskonale pokazuje jego aktywność w ostatnim czasie - we współpracy z multiinstrumentalistą i producentem Dylanem Edmundsem w listopadzie 2021 roku światło dzienne ujrzał singiel artysty “cut my fingers off”, który spotkał się ze znakomitym odbiorem. W sierpniu zeszłego roku Bortnick opublikował utwór “engravings” potwierdzający nieprzeciętny talent muzyka i przez który jego grono obserwatorów na TikToku powiększyło się o 4 miliony użytkowników. W 2023 Ethan planuje zatoczyć ze swoimi produkcjami jeszcze większe kręgi, a o sile jego przepełnionych wrażliwością kompozycji będziemy mogli przekonać się na początku maja w warszawskim Niebie.

ETHAN BORTNICK

📅4.05.2023

📍Warszawa, Niebo

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.
Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/WiniaryBookings_ZgodaRodzica
Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

 W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ETHAN BORTNICK (USA) - pop
🌐https://www.facebook.com/ethanbortnick
🌐https://www.instagram.com/ethanbortnick

🔊”engravings”: https://www.youtube.com/watch?v=7xWVhAOd-6U
🔊”deadly ever after”: https://www.youtube.com/watch?v=Ipz9yV_I1hE
🔊”arsonists”: https://www.youtube.com/watch?v=AEykJ9E8Fqs

---------------------------------------

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!