Przejdź do głównej treści strony

ETNO PORT 2024 / MAŁE ETHNO: KĄPIEL W DŹWIĘKU

23.06.2024, niedziela, 14:00
CK Zamek Sala Prób, Poznań Święty Marcin 80/82, 61-809 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

23.06
g. 14 | Sala prób
KĄPIEL W DŹWIĘKU
warsztaty rodzinne
prowadzenie: Marcin Małecki
bilety: 15 zł / czas trwania: 50’ / wiek: 5+

W krainie dźwięków bardziej i mniej oczywistych, zabrzmią misy himalajskie, gongi, bębny oceaniczne, kolumny deszczowe, różnego rodzaju dzwonki i gwizdki i wiele innych. Po koncercie prowadzący opowie o instrumentach, na których gra …
23.06
g. 14 | Sala prób
KĄPIEL W DŹWIĘKU
warsztaty rodzinne
prowadzenie: Marcin Małecki
bilety: 15 zł / czas trwania: 50’ / wiek: 5+

W krainie dźwięków bardziej i mniej oczywistych, zabrzmią misy himalajskie, gongi, bębny oceaniczne, kolumny deszczowe, różnego rodzaju dzwonki i gwizdki i wiele innych. Po koncercie prowadzący opowie o instrumentach, na których gra i zademonstruje jak rozchodzą się wibracje w wodzie, czyli substancji, z której my wszyscy w dużej mierze się składamy.

Zalecenia
Spróbuj odbyć ten warsztat skupienia i uważności w dźwiękach w pozycji horyzontalnej ze swoimi pociechami. Weź ze sobą matę, koc, poduchy, jednym słowem wszystko, co pozwoli Ci w komfortowych warunkach doświadczyć dźwiękowej podróży.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

bilet normalny

15,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.