Przejdź do głównej treści strony

Eufonie 2024 - Marti & Gondko: Fantasiae, Cantiones et Choreae

17.11.2024, niedziela, 17:00
Zamek Królewski w Warszawie, Sala Wielka, Warszawa Plac Zamkowy 4, 00-277 Warszawa
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Perły muzyki polskiego renesansu, prezentowane w ich wersjach instrumentalnych. Są to przede wszystkim kompozycje przeznaczone na lutnię, klawesyn lub organy: preambula i fantazje oraz różnego rodzaju tańce, które w XVI wieku kojarzone były często ze śpiewanymi do nich piosenkami tanecznymi, m.in. proweniencji polskiej. Na strunach i klawiszach grano jednak także …
Perły muzyki polskiego renesansu, prezentowane w ich wersjach instrumentalnych. Są to przede wszystkim kompozycje przeznaczone na lutnię, klawesyn lub organy: preambula i fantazje oraz różnego rodzaju tańce, które w XVI wieku kojarzone były często ze śpiewanymi do nich piosenkami tanecznymi, m.in. proweniencji polskiej. Na strunach i klawiszach grano jednak także utwory pierwotnie wokalne, adaptując ich fakturę tzw. dyminucjami do postaci typowej dla danego instrumentu.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

36,75 zł
Do wyczerpania

Normalny

52,50 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.