Przejdź do głównej treści strony

Eufonie 2024 - Mykietyn: Pasja wg. św. Marka

21.11.2024, czwartek, 19:30
Filharmonia Narodowa - sala koncertowa, Warszawa Jasna 5, 00-950 Warszawa
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Pasja wg św. Marka Pawła Mykietyna to zarazem dzieło wpisujące się w wielką tradycji pasyjną i symbolem rewolucyjnych przemian w tym gatunku. Począwszy od wyboru tekstu, opartego o wszystkie ewangelie oraz Księgę Izajasza, przedstawiającego historię na dwóch liniach czasowych, po ucieleśnienie Chrystusa kobiecym głosem, obecność agresywnego rocka i mikrotonowości w …
Pasja wg św. Marka Pawła Mykietyna to zarazem dzieło wpisujące się w wielką tradycji pasyjną i symbolem rewolucyjnych przemian w tym gatunku. Począwszy od wyboru tekstu, opartego o wszystkie ewangelie oraz Księgę Izajasza, przedstawiającego historię na dwóch liniach czasowych, po ucieleśnienie Chrystusa kobiecym głosem, obecność agresywnego rocka i mikrotonowości w orkiestrze. Tematem utworu jest nie tylko męka Chrystusa, ale cierpienie jako element egzystencji człowieka. Mykietyn w utworze łączy tradycję z techniką sonorystyczną, muzyką konkretną czy rockiem, śpiew klasyczny z naturalnymi odgłosami emocji, melorecytacją, Sprechgesangiem.

Bilety

Aktywne

Ulgowy

42,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

63,00 zł
Do wyczerpania

Ulgowy

84,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

105,00 zł
Do wyczerpania

Ulgowy

105,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

126,00 zł
Do wyczerpania

Ulgowy

126,00 zł
Do wyczerpania

Normalny

147,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.