Przejdź do głównej treści strony

Fachman Show

25.02.2024, niedziela, 19:00
Republika Sztuki Tłusta Langusta, Poznań Gwarna 11, 61-702 Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Czy cyrkowiec może okazać się fachowcem remontowo-budowlanym?
A może po prostu każdy fachowiec posiada w sobie umiejętności cyrkowca? Fachman N.zostaje wezwany do usterki w lokalu przy ul. Gwarnej 11 w Poznaniu. Za pomocą narzędzi i umiejętności, jakie posiada, próbuje usunąć awarię. Spektakl, będący laureatem tegorocznych Nanodramów 2023 — konkursu na małą, …
Czy cyrkowiec może okazać się fachowcem remontowo-budowlanym?
A może po prostu każdy fachowiec posiada w sobie umiejętności cyrkowca? Fachman N.zostaje wezwany do usterki w lokalu przy ul. Gwarnej 11 w Poznaniu. Za pomocą narzędzi i umiejętności, jakie posiada, próbuje usunąć awarię. Spektakl, będący laureatem tegorocznych Nanodramów 2023 — konkursu na małą, eksperymentalną formę teatralną — budowany jest w oparciu o nowy cyrk, z wykorzystaniem elementów iluzji, akrobatyki, ekwilibrystyki, żonglerki, clownady a także efektów specjalnych i improwizacji. Czym zostaną zaskoczeni mieszkańcy (widzowie) nieruchomości przy ul. Gwarnej 11.
Norbert Ogoniak, jak sam o sobie mówi, jest człowiekiem renesansu. Zawodowo i z pasji: aktor, pedagog cyrku, żongler, iluzjonista, szczudlarz, animator, a nawet malarz, a czasem konstruktor scenografii. Norbert jest również Prezesem Fundacji Art od Mind, absolwentem Pedagogiki Cyrku Dziecięcego Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu oraz Studium Aktorskiego Regionalnego Ośrodka Edukacji w Poznaniu. Współpracował jako aktor z Teatrem Planeta M oraz ze Społecznym Stowarzyszeniem Edukacyjno-Teatralnym „Stacja Szamocin”. Od 2020 r, aktor Teatru Usta Usta Republika.
Scenariusz, reżyseria, wykonanie: Norbert Ogoniak

Bilety

Wyprzedane

SALA

Ulgowy

30,00 zł

SALA

Normalny

35,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.