Przejdź do głównej treści strony

26. FESTIWAL GWIAZD | PETARDA

06.07.2023, czwartek, 19:00 Otwarcie bramek: 18:40
Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach, Międzyzdroje Bohaterów Warszawy 20, 72-500 Międzyzdroje
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Roman, biznesman i playboy (Robert Rozmus) miał wszytko idealnie zaplanowane, ale namiętną schadzkę z ponętną, choć niezbyt rozgarniętą Sandrusią (Dominika Kryszczyńska) przerywa mu lawina …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.

Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Roman, biznesman i playboy (Robert Rozmus) miał wszytko idealnie zaplanowane, ale namiętną schadzkę z ponętną, choć niezbyt rozgarniętą Sandrusią (Dominika Kryszczyńska) przerywa mu lawina nieoczekiwanych zdarzeń i kłopotliwych gości.
Zaczyna się od pary przypadkowych włamywaczy, sprytnej i rezolutnej Malwinki (Andżelika Piechowiak) oraz przebiegłego kombinatora Zbysia (Jacek Kopczyński), a kończy na wizycie bardzo wzburzonej i religijnej żony (Justyna Sieńczyłło), szukającej dowodów na zdradę męża z pomocą adwokata, detektywa i fotografa amatora w jednym, Alfreda Pszczółki (Andrzej Deskur) Kiedy całe to towarzystwo znajdzie się pod jednym dachem, zacznie się niezłe zamieszanie, pełne humoru i dynamicznych zwrotów akcji. Nie zabraknie nawet arabskiego szejka i syren znad Bałtyku.

„Petarda” to przezabawna farsa w reżyserii mistrza gatunku Jerzego Bończaka, która rozbawi Was do łez i dobitnie pokaże, że nie ma takiej trudnej sytuacji, z której przy odrobinie sprytu nie dałoby się wybrnąć!

SPEKTAKL TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH!
Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Kategoria I

STANDARD

84,80 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.