Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale Festiwal LULU - VII EDYCJA

Festiwale: Festiwal LULU - VII EDYCJA

Bilety na festiwal

Festiwal LULU - VII EDYCJA

termin

Śr, 27 gru 2017 godz. 20:00 - So, 30 gru 2017 godz. 05:00

miejsce

Lizard King Toruń
Kopernika 3, 87-100 Toruń

organizator

Fundacja Platon

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


I pula

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Wt, 26 gru 2017 23:59

od 45 PLN

Wyprzedane 

📄Festiwal LULU - VII EDYCJA

Nadchodzi 7. Festiwal LULU w Toruniu. Rogucki, Bukartyk, Mrozu i wielu innych świetnych artystów!

Okres między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem też może być elektryzujący! Właśnie wtedy w Toruniu rusza Festiwal LULU Mariusza Lubomskiego. W tym roku, obok gospodarza, wystąpią Piotr Bukartyk, Jacek Kleyff, Jarecki, Mrozu i Piotr Rogucki.

Trzydniowy festiwal LULU na dobre wpisał się w kalendarz imprez przyciągających fanów muzyki autorskiej. Tym razem także nie zabraknie artystów z najwyższej półki. Już 27. grudnia o 20:00 w Klubie Lizard King wystąpią muzyk Piotr Bukartyk, świetnie znany między innymi miłośnikom radiowej Trójki, oraz legendarny bard i kompozytor Jacek Kleyff.

Dzień później na tej samej scenie na publiczność czekać będzie prawdziwa energetyczna bomba: zaśpiewają Mrozu i Jarecki. Obaj wokaliści zaprezentują materiały ze swoich najnowszych płyt i z pewnością zaskoczą fanów nowymi brzmieniami.

Gwiazd ostatniego festiwalowego dnia również nie trzeba nikomu przedstawiać. O 18:00 w Dworze Artusa przed torunianami wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich rockmanów Piotr Rogucki, który sławę zdobył jako wokalista zespołu Coma. Na zakończenie na scenie pojawi się gospodarz LULU Mariusz Lubomski, który sięgnie po swój album wydany dokładnie 20 lat temu - Lubomski Conte’m z polskimi przekładami piosenek Paolo Conte.

To już siódma odsłona Festiwalu LULU. Do tej pory na toruńskich scenach występowały takie gwiazdy jak Grzegorz Turnau, Natalia Przybysz czy Katarzyna Groniec. Wydarzenie jest finansowane ze środków Gminy Miasta Toruń, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz firmy Apator SA.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl