Przejdź do głównej treści strony

FISZ DJ Set @ CEL

24.05.2024, piątek, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
CEL, Katowice Dworcowa 4, 40-012 Katowice
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Trzecie urodziny naszej podziemnej bazy celebrować będziemy serią specjalnych wydarzeń w rozszerzonej o trzecią, największą scenę przestrzeni Starego Dworca. Kolejny raz reaktywujemy Peron, czyli monumentalną salę połączoną z tarasem, znajdującym się zaraz przy torach kolejowych. Jednocześnie do Waszej dyspozycji oddamy także nasz 𝓃𝑜𝓌𝓎 letni ogródek z dodatkowym barem. Wydarzenie, które …

Trzecie urodziny naszej podziemnej bazy celebrować będziemy serią specjalnych wydarzeń w rozszerzonej o trzecią, największą scenę przestrzeni Starego Dworca. Kolejny raz reaktywujemy Peron, czyli monumentalną salę połączoną z tarasem, znajdującym się zaraz przy torach kolejowych. Jednocześnie do Waszej dyspozycji oddamy także nasz 𝓃𝑜𝓌𝓎 letni ogródek z dodatkowym barem. Wydarzenie, które otworzy ten urodzinowy weekend, to set didżejski jednego z najważniejszych polskich twórców - FISZ zagra na Dworcowej już 24 maja!

Lineup:
♦ FISZ dj set
♦ ROS addiction (tempoWdół set)

Bilety

Wyprzedane

I PULA

BILET WSTĘPU

44,00 zł

II PULA

BILET WSTĘPU

54,50 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.